۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: ۹۶۰۵۶
وزیر بهداشت گفت: کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی(عج) را نمادی از قدرت ایران در حوزه سلامت است و به نوعی می‌توان گفت که این بیمارستان برج میلاد حوزه سلامت است.
کد خبر: ۲۸۱۳۴

بیمارستان مهدی(عج) نمادی از قدرت ایران است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، بهرام عین‌اللهی، روز چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ در مراسم افتتاح کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج)، افزود: این بیمارستان یکی از بیمارستان‌های بسیار بزرگ در منطقه محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: این بیمارستان حدود ۱۰۰۰ تخت بیمارستانی و ۴۲ تخت اتاق عمل دارد و به اندازه یک بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی، تخت اورژانس دارد و تمام اعمال جراحی پیشرفته اعم از جراحی مغز، پیوند کبد و کلیه در این مرکز قابل انجام است.

عین‌اللهی با بیان اینکه کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی یک مرکز کاملاً دولتی است و با همه بیمه‌ها قرارداد دارد، گفت: در این بیمارستان تمامی امکانات تشخیصی و آزمایشی در داخل اتاق عمل وجود دارد و در همانجا بیمار اگر لازم باشد، سی‌تی‌اسکن و ام آر آی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه این بیمارستان کاملاً آماده پذیرش بیماران است، تصریح کرد: این بیمارستان نمادی از قدرت ایران در حوزه سلامت است و به نوعی می‌توان گفت که این بیمارستان برج میلاد حوزه سلامت است؛ به این معنا که همانطور که برج میلاد نمادی برای کشور شد، با این بیمارستان و بیمارستان‌هایی که در آینده افتتاح می‌کنیم، نماد‌های ملی در حوزه سلامت را به همه جهان نشان می‌دهیم./ مهر

برچسب ها: وزیر بهداشت بهرام عین‌اللهی بیمارستان مهدی(عج)
ارسال نظر