۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵
تعداد بازدید: ۷۵۳۴۴
مدیر مرکز تئاتر مولوی اعلام کرد فعالیت این مجموعه تئاتری در سال جدید، بعد از تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ آغاز می‌شود.
کد خبر: ۲۸۲۶۲

آغاز اجراهای جدید مرکز تئاتر مولوی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، امیرحسین حریری مدیر مرکز تئاتر مولوی درباره فعالیت‌های اجرایی این مجموعه در ایام باقیمانده سال جاری، گفت: مرکز تئاتر مولوی در حال حاضر میزبان اجرای نمایش «یک ساعت دیگر در سن پیر» به کارگردانی شاهرخ دریانورد در سالن کوچک است که تا ۲۵ اسفند روی صحنه است. نمایش‌هایی هم که در برنامه اجرا‌های جدید سالن اصلی مجموعه قرار دارند در حال تمرین هستند تا مراحل اخذ مجوز را طی کنند.

وی درباره زمان آغاز به فعالیت مرکز تئاتر مولوی در سال ۱۴۰۲، افزود: مبنای ما بر این است که از ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ فعالیت خود را آغاز کنیم که البته زمان دقیق آغاز اجرا‌های مجموعه بعد از دریافت مجوز اجرا، هماهنگی با گروه‌ها و همچنین شرایطی که در ایام ماه مبارک رمضان داریم، مشخص خواهد شد.

حریری یادآور شد: با توجه به اینکه موقعیت مکانی مرکز تئاتر مولوی در پردیس دانشگاه تهران واقع شده آغاز به فعالیت مجموعه با زمان آغاز فعالیت دانشگاه تهران بعد از تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ همراه خواهد بود. البته بعد از تعطیلات نوروز زمان کمی تا ایام قدر ماه مبارک رمضان باقی خواهد بود که در آن ایام اکثر اجرا‌های تئاتری تعطیل خواهد بود. از این رو باید با گروه‌ها هماهنگی‌های لازم انجام شود تا زمان آغاز اجرا‌های عمومی‌شان مشخص شود.

مدیر مرکز تئاتر مولوی در پایان سخنان خود درباره اینکه آیا برنامه‌ای برای بازسازی یا تعمیرات در این مجموعه تئاتری مدنظر است یا نه، گفت: قبل از برگزاری چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و میزبانی مرکز تئاتر مولوی از آثار این جشنواره، بهینه‌سازی بعضی از خطوط نوری و رنگ سالن انجام شد و در حال حاضر برنامه‌ای برای بهینه‌سازی نداریم و تنها تعمیرات روزانه انجام می‌شود./ مهر

برچسب ها: مرکز تئاتر مولوی تئاتر هنرهای نمایشی
ارسال نظر