۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: ۹۱۴۱۰
رییس اداره بنادر و دریانوردی کیش از آمادگی ۱۷ همیار ناجی و استقرار ۲۲ فروند لندینگ‌کرافت در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ خبر داد.
کد خبر: ۲۸۴۳۶

تمهیدات سازمان بنادرودریانوردی برای جابجایی مسافران نوروزی

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مهدی امامدادی رییس اداره بنادر و دریانوردی کیش با  اشاره به آمادگی ۱۰۰ درصد نهادهای امداد و نجات این جزیره در حوادث احتمالی گفت: به همین منظور نیز مانور مشترک جستجو، امداد و نجات دریایی با هدف افزایش آمادگی و هماهنگی در حوادث دریایی جزیره برگزار شد که ۱۲ نهاد از جمله سازمان منطقه آزاد، جمعیت هلال احمر، دریابانی فرماندهی انتظامی، نیروی دریایی سپاه و بندرگاه جزیره مشارکت کردند.
امامدادی در ادامه از استقرار ۲۲ فروند لندیگرافت ها (شناورهای خودرو بر) خبرداد و افزود: ۲ شناور مسافری نیز از کشتی‌های تفریحی جزیره با ظرفیت حدود ۴۰۰ صندلی آماده شده که در صورت نیاز به مسافران در مسیرهای کیش به بندر چارک و آفتاب ارایه خدمت می‌کند.
وی با اشاره به  آمادگی ۱۷ همیار ناجی و استقرار ۲۲ فروند لندینگ‌کرافت در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ گفت: تعداد شناورهای مسافری از ۲ فروند به چهار فروند با یک هزار و ۱۴۰ صندلی افزایش یافته است.
رییس اداره بنادر و دریانوردی کیش خاطرنشان کرد: مسافران برای دریافت نوبت خروج خودروها از جزیره کیش به سامانه نوبت دهی به آدرس www.ticket.kishports.com مراجعه و برای اطلاع از برقراری سفر شناورها با شماره ۰۷۶۴۴۸۸  تماس بگیرند.
گفتنی است؛ در تعطیلات نوروز سال ۱۴۰۱، سه ملیون و ۹۲۳هزار و ۹۰۶ نفر مسافر و گردشگر از طریق بنادر و اسکله‌های مجاز مسافری و گردشگری به جزایر استان رفت و آمد کردند.

/ پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی

 
ارسال نظر
آخرین اخبار