۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: ۱۵۹۱۲۸۸
رئیس جمهور جلسه هیئت دولت گفت: انتظار مردم از دولت سیزدهم این است که محور وملاک عمل در تصمیم گیری‌ها و اجرای سیاست‌ها و برنامه‌ها عدالت باشد.
کد خبر: ۲۸۵۵۳

دستگاه های اجرایی برای خدمت رسانی بهتر به مردم در تعطیلات تمام همت خود را بکار گیرند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، رئیس جمهور صبح امروز یکشنبه در آخرین جلسه هیئت دولت در سال ۱۴۰۱ با تاکید بر تلاش مضاعف مسئولان مربوط در مقابله با اجحاف، کم فروشی و گران‌فروشی بویژه در ایام تعطیلات نوروز، دستگاه‌ها و ادارات دولتی را موظف کرد در ایام تعطیلات با نظارت و تلاش بیشتر در حوزه‌های مختلف، تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم را برای خدمت‌رسانی بهتر به ملت بزرگ ایران در نظر بگیرند.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون رتبه‌بندی معلمان بر ضرورت اجرای کامل این قانون تأکید و وزارت آموزش و پرورش را مکلف کرد، قانون رتبه‌بندی معلمان را با دقت تمام و در نظر گرفتن حقوق معلمان، اجرا کند.

آقای رئیسی با تأکید بر لزوم رعایت عدالت در توزیع امکانات و خدمات در سراسر کشور، توجه به همه مناطق کشور حتی دورترین روستا‌ها را در برنامه ریزی و توزیع امکانات به مسئولان و برنامه ریزان یادآور شد و گفت: انتظار مردم از دولت سیزدهم این است که محور وملاک عمل در تصمیم گیری‌ها و اجرای سیاست‌ها و برنامه‌ها عدالت باشد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بررسی و تدوین برنامه هفتم توسعه کشور در جلسات فوق‌العاده و سه شیفته دولت، بر تسریع در آماده سازی برنامه هفتم و تقدیم به مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.

 

 
ارسال نظر
آخرین اخبار