۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷
تعداد بازدید: ۱۸۴۱۸۱
روزنامه کیهان نوشت: خاتمی بدون این که بابت خسارت‌های وارده به زندگی مردم در اثر حمایت از دولت‌اشرافی مدعی اصلاحات ـ اعتدال عذرخواهی کند، با بی‌صداقتی و طبق خواست دشمن حرف می‌زند.
کد خبر: ۳۰۶۱۶

کیهان: انقلاب منحرف نشده، خاتمی پادوی امریکا اسرائیل شده است

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، خاتمی در جمعی گفته است: «آنچه خیرخواهان بار‌ها گفته‌اند که بیایید آزادی و عفو عمومی بدهید و حصر را بردارید و زندانیان را آزاد کنید، گوش ندادند، ولی می‌توانیم آرزو کنیم که همه آن‌ها که در بند و در محدودیت و حصر هستند و زندانیان سیاسی به خصوص معلمان و کارگران زندانی آزاد شوند و همه با هم در کنار یکدیگر، جامعه متکثر ایران را با هدف اعتلا و پیشرفت و برخورداری جامعه و حفظ حرمت افراد پیش ببریم؛ معتقدم انقلاب این را می‌خواست و اگر امروز نیست یعنی انقلاب از مسیر خود منحرف شده است.»

آن زمان که خاتمی به همراه موسوی در فتنه ۸۸ علیه اسلامیت و جمهوریت و رای مردم آشوب را ساماندهی کردند و مشغول خیانت و سواری دادن و اجرای دیکته سرویس‌های جاسوسی آمریکا و انگلیس و اسرائیل بودند، انقلاب منحرف شده بود؟

خیانت خاتمی در شرایطی بود که وی بار‌ها در پستو‌ها اعتراف کرده، ادعای تقلب در انتخابات «دروغ» بوده؛ اما شرافت اعلام علنی آن را نداشته است. آن خیانت بود که دشمن را به افزایش تحریم‌های موسوم به فلج‌کننده واداشت. لاف گزاف وی در حالی است که در عفو اخیر تعداد عفوشدگان حدود ۹۰ هزار نفر بود.

نکته دیگر اینکه، ائتلاف روحانی و خاتمی و مدیران اشرافی رکورد‌های منفی اقتصادی بر جای گذاشت، خاتمی و ۱۶ حزب اصلاح‌طلب در انتخابات سال ۱۴۰۰ از همتی و لیست جمهور برای شورای شهر حمایت کردند، اما مردم یکصدا از روی نعش آن‌ها رد شدند، بی‌محلی مردم به خاتمی به معنای انحراف مسیر انقلاب نیست. خاتمی بدون این که بابت خسارت‌های وارده به زندگی مردم در اثر حمایت از دولت‌اشرافی مدعی اصلاحات ـ اعتدال عذرخواهی کند، با بی‌صداقتی و طبق خواست دشمن حرف می‌زند.

افزون بر اینها، وی در اغتشاشات نیز هیزم‌کش دشمن بود پیش از اعلام نظر مراجع قانونی درباره فوت مهسا امینی، به عقده‌گشایی و اتهام پراکنی اقدام کرد و با وجود عیان شدن دست گروهک‌های تروریست و تجزیه‌طلب، خیانت خود را جبران نکرد.

با تمام این توضیحات باید به این پرسش برسیم که آیاد هدف کیهان نقد است یا حمله سیاسی؟ آیا بهتر نیست در این وضعیت بجای توهین به رقبا و دیگر جناح های سیاسی بستری را برای گفتگو فراهم کنیم تا شاهد هم افزایی باشیم  که نتیجه آن رسیدن به یک راهکار مشترک با اولیت حفظ منافع ملی باشد؟

طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، اتحاد کشور است که  میتواند ما را از این دوران بسلامت عبور دهد و با توجه به بیانات رهبر انقلاب خطوط به کیهان پیشنهاد میکند برای فروش روزنامه خود دست از این سیاست کهنه و نخ نما شده بردارد تا شاهد ایرانی متحد از تماما طیف ها باشیم . 

ارسال نظر
آخرین اخبار