۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۶
تعداد بازدید: ۳۷۶۲۷۰
پس از طی ۶۵ هزار کیلومتر دریانوردی؛
انواع جنگنده‌ای نیروی هوایی ارتش در این مراسم با عبور از فراز ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوشکن تمام ایرانی دنا و ناو بندر مکران به دریادلان ایرانی که پس از ۸ ماه دریانوردی در حال مراجعت به کشور عزیزمان هستند، خوش‌آمد گفتند.
کد خبر: ۳۰۹۱۴

استقبال جنگنده‌های نیروی هوایی و شناورهای ایرانی از ناوگروه ۸۶

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش که از روز ۲۷ اردیبهشت‌ماه پس از طی ۶۵ هزار کیلومتر دریانوردی به دور کره زمین و عبور از اقیانوس‌های هند، آرام و اطلس وارد آب‌های سرزمینی کشورمان شده است، در محدوده آب‌های بندر عباس در آب‌های خلیج فارس مورد استقبال جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش و انبوهی از شناورهای ایرانی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش انواع جنگنده‌ای نیروی هوایی ارتش در این مراسم با عبور از فراز ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوشکن تمام ایرانی دنا و ناو بندر مکران به دریادلان ایرانی که پس از ۸ ماه دریانوردی در حال مراجعت به کشور عزیزمان هستند، خوش‌آمد گفتند.
همچنین انواع یگان‌های شناور از ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فراجا، یگان‌های بسیج دریایی و لنج‌ها و شناورهای مردمی در این مراسم با عبور از کنار ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش خوش‌آمد گفتند.
ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش ملقب به ناوگروه ۳۶۰ که از ۲۹ شهریور ماه سال گذشته به مأموریت دریانوردی دور کره زمین اعزام شده است، از ۲۷ اردیبهشت‌ماه وارد آب‌های سرزمینی کشورمان شده و در حال ادامه مسیر به سمت بندرعباس برای پهلوگیری است و قرار است امروز در بندر عباس پهلو بگیرد.

برچسب ها: فراجا ارتش جمهوری اسلامی ایران بندر عباس ارتش نیروی دریایی ارتش نیروی هوایی ارتش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
ارسال نظر
آخرین اخبار