۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: ۷۲۶۷۵
سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد؛
تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال 1402 دریافت کرده‌اند باید با مراجعه به یکی از دفاتر برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت کنند.
کد خبر: ۳۰۹۳۵

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال 1402 دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان باید خرداد ماه 1402 درتاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند. مشمولان اعزامی باید کارت دیجیتال تزریق واکسیناسیون کووید 19 وکارت واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

همچنین مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

 

برچسب ها: فراجا سربازی فراخوان اعزام فراخوان سربازی
ارسال نظر
آخرین اخبار