۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۴
تعداد بازدید: ۲۰۴۴۰۴
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در واکنش به شهادت پنج مرزبان ایرانی توسط تروریست‌های جیش الظلم، اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران اجازه نخواهد داد قطره ای از خون برزمین ریخته این دلاورمردان بی ادعا پایمال شود.
کد خبر: ۳۰۹۷۸

تروریست‌های جیش الظلم پاسخ سخت و پشیمان کننده‌ای دریافت خواهند کرد

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی  در واکنش به شهادت پنج مرزبان  ایرانی توسط تروریست‌های جیش الظلم، اعلام کرد: تروریست‌های جیش الظلم پاسخ سخت و پشیمان کننده‌ای دریافت خواهند کرد.

متن  این بیانیه به شرح ذیل است:

شهادت پنج تن از مرزبانان جان برکف نیروی انتظامی که در دفاع از عزت، استقلال و امنیت ایران عزیزمان به شهادت رسیدند را به هموطنان مان، به ویژه خانواده بزرگ نیروی انتظامی و خانواده های داغدیده این جوانان غیور تسلیت عرض می کنیم.

گروهک تروریستی جیش الظلم که با حمایت قدرت های استکباری به شرارت ها و اعمال ددمنشانه خود ادامه می دهد، قطعا پاسخ سخت و پشیمان کننده ای بابت این جنایت دریافت خواهد کرد و جمهوری اسلامی ایران اجازه نخواهد داد قطره ای از خون برزمین ریخته این دلاورمردان بی ادعا پایمال شود.

لازم است دولت پاکستان به تعهدات خود جهت امنیت بخشی به مرزهای مشترک با جمهوری اسلامی ایران پایبند بوده و همت بیشتری برای کنترل و پاکسازی مناطق مرزی از لوث گروهک های تروریست از خود نشان بدهد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ضمن ادای احترام به مرزبانان غیور و خدوم سرزمین ایران اسلامی و عرض تسلیت شهادت این سربازان وطن به ملت شهیدپرور ایران و خانواده معزز آنان، از خداوند متعال علو درجات این شهیدان سرافراز را مسئلت داشته و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزبل طلب می کند.

انتهای پیام/دفاع پرس

 
برچسب ها: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تروریست جیش‌الظلم مرزبانان شهادت
ارسال نظر
آخرین اخبار