۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۲
تعداد بازدید: ۶۷۳۸۳
یک کارگردان سینما بیان کرد؛
مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «پروا» ساخته مهران مهدویان برگزار شد.
کد خبر: ۳۱۰۲۰

به همدیگر در سینما برچسب نزنیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سروش محمدزاده کارگردان سینما نیز که به عنوان آخرین کارگردانی که با حسام محمودی همکاری کرده بود طی سخنانی گفت: از گروه «هنر و تجربه» تشکر می‌کنم که این کار پسندیده را انجام داد و تصمیم گرفتید نمایش فیلم‌تان را با یاد حسام محمودی آغاز کنید.

وی افزود: در ۲ سال اخیر با حسام محمودی دو سریال کار کردیم در «نوار زرد ۲» و «سوران» روز‌های بسیار خوبی را با هم سپری کردیم. زمان دوستی ما شاید زیاد نبود، اما عمق رفاقت‌مان زیاد بود. آن چیزی که آدم را غمگین می‌کند همین است که بعضی از مرگ‌ها ناباورانه است. آقای مهدویان هم به اندازه کافی غمگین است و برای کارگردان همیشه اکران، لذت‌بخش است و حالا کارگردان در این شرایط فیلم را اکران می‌کند. شاید این موضوع آرامَش کند که حسام هم از این اکران شاد است. امیدوارم اتفاقات خوبی برای فیلم بیفتد.

وی با اشاره به گلایه حسام محمودی از برخی رفتار‌ها در سینما گفت: باید مراقب برخی رفتار‌ها و حرف‌هایمان باشیم و به همدیگر در سینما برچسب نزنیم، زیرا همه ما در سینما یک خانواده هستیم.

اکران فیلم «پروا» به کارگردانی مهران مهدویان از روز چهارشنبه ۳ خرداد در سینما‌های منتخب گروه «هنر و تجربه» آغاز می‌شود.

حسام محمودی، مهتاب ثروتی، سیامک ادیب، آسیه سلطانی، اکبر آیین، علیرضا مویدی، وحید میرزابیگی، فرزاد باقری، زینب شعبانی، مهرداد بخشی، دانیال حاجی‌زاده، مهدی میری، محمد شامی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

برچسب ها: سینما کارگردان سینما فیلم سینمایی
ارسال نظر
آخرین اخبار