۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲
تعداد بازدید: ۷۲۵۴۶۷
یک کارشناس حوزه معدن و صنایع معدنی در خصوص نقش و تأثیر گذاری رسانه ها در حوزه معدن گفت: نقش رسانه‌ها در ایجاد موج و بازتاب نظرات کارشناسی حوزه معدن بسیار مثبت و پررنگ بوده است.
کد خبر: ۳۱۰۴۰

مسئولینی که در دولت جدید وارد حوزه معدن شدند عموماً با معدن آشنایی نداشتند!

انتصابات جدید ایمیدرو اگر موجب تغییر سیاستگذاری نشودمفید نخواهد بود/دلیل اتفاقات مثبت در انتصابات معدن بازتاب‌های رسانه‌ای بود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، محمدتقی رادمان در حاشیه نکوداشت روز معدن در رابطه با تغییر و تحولات و انتصابات جدید در حوزه معدن به خبرنگار اقتصادی خطوط گفت: در بحث انتصابات اتفاقات مثبتی در حوزه معدن رخ داده است، اما احساس من این است که مسئولینی که در دولت جدید وارد حوزه معدن شده‌اند، عموماً با حوزه معدن آشنایی نداشتند و سیاست‌گذاری‌های اشتباهی در بحث پروژه‌های ملی بخش معدن اعمال کردند که متاسفانه این موضوع منجر به اتفاقات نابسامانی به خصوص در سطح سازمان ایمیدرو شد.

وی ادامه داد: اگر انتصابات جدید منجر به تغییر سیاست‌گذاری و تصمیم‌سازی در حوزه معدن و صنایع معدنی نشود و به صورت صوری باشد، هیچ اتفاق مثبتی در بخش معدن نخواهد افتاد.

این کارشناس حوزه معدن در خصوص نقش رسانه‌ها و تأثیر گذاری آنها در حوزه معدن مطرح کرد: نقش رسانه در ایجاد موج و بازتاب نظرات کارشناسی حوزه معدن بسیار مثبت و پررنگ بوده است و دلیل درصد بالایی از اتفاقات مثبتی که در بخش انتصابات معدن و بحث سیاست‌گذاری‌ها افتاده، بازتاب‌های رسانه‌ای و فعالان حوزه رسانه بوده است.

رادمان در پایان ابراز امیدواری کرد دغدغه و رسالتی که برعهده رسانه‌هاست، به نحو احسن به مسئولین و سیاستگذاران نظام جمهوری اسلامی در حوزه معدن منتقل و مورد توجه واقع شود.

برچسب ها: کارشناسان #مواد معدنی روز ملی معدن #صنایع معدنی مسئولین
ارسال نظر
آخرین اخبار