۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: ۸۸۱۶۱
کاخ سفید یک جلسه استماع با کارگران برگزار می کند تا تجربیات آنها از فرایند به کارگیری فناوری های خودکار توسط کارفرمایان شان برای نظارت، رصد و ارزیابی را دریابد.
کد خبر: ۳۱۰۵۹

سوالهای کاخ سفید از کار گران  درباره هوش مصنوعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط ، در این جلسه کارشناسان صنعت فناوری، محققان و سیاستگذاران نیز وجود دارند.

میلیون ها کاربر اپلیکیشن ها و ابزار های هوش مصنوعی را آزمایش کرده اند که به گفته طرفداران این فناوری به تشخیص پزشکی، نوشتن فیلمنامه، ایجاد سند توجیهی و از بین بردن باگ های نرم افزار کمک می کند.

با این وجود اپ ها و ابزارها نگرانی های روزافزونی درباره آنکه فناوری چگونه به نقض حریم خصوصی، انحراف تصمیمات استخدامی و کمپین های اخبار جعلی منجر می شود، به وجود آورده اند.

دولت آمریکا به عنوان بخشی از ارزیابی این فناوری گام هایی جدیدی برداشته است: از جمله آپدیت یک نقشه راه جدید برای سرمایه گذاری در تحقیقات هوش مصنوعی، درخواست نظر مردم درباره ریسک های هوش مصنوعی همراه گزارش هایی جدید از وزارت آموزش درباره آنکه هوش مصنوعی چطور روی آموزش، یادگیری و تحقیق تاثیر می گذارد.

جلسه استماع و اقدامات جدید پس از آن انجام می شود که جوبایدن رییس جمهور آمریکا مدیران ارشد شرکت های هوش مصنوعی برتر از جمله مایکروسافت و گوگل را دعوت کرد تا با آنها درباره این فناوری گفتگو کند.

محور این جلسه نیاز به شفافیت شرکت ها در خصوص سیستم های هوش مصنوعی و اهمیت ارزیابی ایمنی هر محصول بود.

برچسب ها: حاکمیت سایبری هوش مصنوعی کاخ سفید کارگران
ارسال نظر
آخرین اخبار