۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۹
تعداد بازدید: ۱۲۷۵۲۹
جانشین وزیر و معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر انجام کارهای زیر ساختی و جریان سازی، گفت: وظیفه ما، دوری از کارهای نمایشی و پرداختن به کارهای زیرساختی، کادرسازی و جریان‌سازی است.
کد خبر: ۳۱۰۷۵

وظیفه ما دوری از کارهای نمایشی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سید محمد هاشمی در روز پایانی همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم تشکیل قرارگاه‌های فرهنگی در استان ها، اظهار کرد: به دلیل نیاز به کار جهادی در عرصه فرهنگی، به زودی قرارگاه فرهنگی جدیدی برای تقویت بنیه فرهنگی در استان‌ها تشکیل خواهد شد که سعی می‌کنیم منابع لازم را برای آن فراهم کنیم و هر استانی که خلاقیت بیشتر و برنامه ریزی بهتری داشته باشد می‌تواند منابع بهتری جذب کند.

جانشین وزیر فرهنگ با تاکید بر انجام کار‌های زیر ساختی و جریان سازی، اظهار کرد: وظیفه ما، دور کردن از کار‌های نمایشی و پرداختن به کار‌های زیرساختی، کادرسازی و جریان‌سازی است که اولویت ما در این قرارگاه، حمایت از جریان جبهه فرهنگی هنری انقلاب است.

وی بیان کرد: شهرستان محوری جز اولویت‌های مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که مدیران استانی باید از ظرفیت‌ها و توانمندی شهرستان‌ها استفاده و برای معرفی استعداد‌ها و توانمندی‌های موجود در شهرستان‌ها برنامه ریزی کنند.

هاشمی تصریح کرد: مصوبات سفر‌های استانی دولت و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اجرا و نتیجه رسیدن آن، به دقت مورد بررسی و پیگیری مدیران قرار بگیرد.

وظیفه ما، دوری کردن از کار‌های نمایشی و پرداختن به کار‌های زیرساختی، کادرسازی و جریان‌سازی است

جانشین وزیر و معاون حقوقی، امورمجلس و استان‌ها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال تلاش برای تخصیص یک ظرفیت اعتباری جدیدی برای استان‌ها هستیم که پس از قطعی شدن، میزان اعتبار خوبی به استان‌ها اختصاص پیدا خواهد کرد.

همایش سراسری سه روزه مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها تا اول خرداد در محل مجتمع فرهنگی باغ زیبا برگزار شد.

/ایرنا

برچسب ها: معاون حقوقی محمد هاشمی هنرهای نمایشی
ارسال نظر
آخرین اخبار