۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۷
تعداد بازدید: ۹۴۰۱۷
کولیوند در کنگره آنستزیولوژی و مراقبت‌های ویژه:
رئیس جمعیت هلال احمر، با عنوان این مطلب که بر روی خدمات پزشکی نمی توان قیمت گذاشت، گفت: شاخص کار ما کاهش آلام بشری است.
کد خبر: ۳۱۰۸۸

بر روی خدمات پزشکی نمی‌توان قیمت گذاشت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، پیرحسین کولیوند، در مراسم افتتاحیه پانزدهمین کنگره بین المللی آنستزیولوژی، مراقبت‌های ویژه و درد ایران که از سوم تا پنجم خرداد در سالن همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود اظهار کرد: بر روی خدمات پزشکی نمی‌توان قیمت گذاشت خدمات این افراد بسیار ارزشمند است کارهای سازمان ما نیز با فداکاری‌های شما نزدیک است جنس کار در این راستا، نجات بیمار است.

وی گفت: مرزها در جمعیت هلال احمر شکسته شده و مصداق آن نیز آیات قرآن درباره کارهای حسنه و خیر است.

رئیس جمعیت هلال احمر افزود: رضایت بیمار و خانواده آنان برای جامعه پزشکی ارزشمند است، در هلال احمر شاخص کار ما کاهش آلام بشری است در رشته شما هم همین است، چراکه فرقی ندارد بیمار کیست ما باید به او کمک کنیم.

کولیوند خطاب به جامعه بیهوشی گفت: سرمایه‌ای که جامعه پزشکی به ویژه متخصصان بیهوشی دارند در کشور ما بسیار ارزشمند است که به غیرت شما بر می‌گردد؛ ما در جمعیت هلال احمر می‌توانیم فعالیت‌های مشترکی با شما داشته باشیم.

وی اضافه کرد: در ۴ ماه گذشته، ۷۰۰ هزار جوان به داوطلبان جمعیت هلال احمر اضافه شده و اکنون ۱۴۰ هزار نخبه با سازمان همکاری دارند و جوانان زیادی به جامعه ما پیوسته اند و می‌توان ارتباطات و فعالیت‌ها را مسنجم تر و گسترده‌تر کنیم.

کولیوند ادامه داد: خانه هلال را در اقصی نقاط کشور تشکیل دادیم که آموزش‌های امدادی و خود امدادی را به افراد می‌دهیم و این امر به عنوان یک الگو در کشورهای دیگر مطرح شده است.

برچسب ها: پیر حسین کولیوند نظام پزشکی کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر
ارسال نظر
آخرین اخبار