۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: ۱۸۶۷۰۵
نماینده مردم رشت در مجلس یازدهم گفت: دولت، وزرای اقتصادی یعنی جهاد کشاورزی و صمت ندارد و اقدامی صورت نمی‌گیرد، مردم نگران هستند و انتظار دارند مجلس ورود کند.
کد خبر: ۳۱۱۹۳

هیچکس در فکر بازار نیست/ مردم نگران هستند و انتظار دارند مجلس ورود کند

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، جبار کوچکی نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه ۷ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی از افزایش قیمت کالا‌های اساسی انتقاد کرد و گفت: هیچکس در فکر بازار نیست و مرغ ۶۰ هزار تومانی به ۱۰۰ هزار تومان می‌رسد.

نماینده مردم رشت در مجلس یازدهم افزود: دولت، وزرای اقتصادی یعنی وزیر جهاد کشاورزی و وزیر صمت ندارد و اقدامی صورت نمی‌گیرد، مردم نگران هستند و انتظار دارند مجلس ورود کند؛ جلسه غیرعلنی تشکیل شود تا مسئولان مربوطه در این خصوص توضیح دهند.

همچنین جلیل رحیمی جهان آبادی در تذکر شفاهی دیگری ضمن تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از مرزبانان در منطقه سیستان و بلوچستان از فرمایشات مقام معظم رهبری درباره مجلس یازدهم که باعث روحیه و انرژی نمایندگان شد، تشکر و قدردانی کرد.

 با همین اهتمام، تلاش کنیم درد‌های مردم را نیز حل کنیم

نماینده مردم تربت‌جام و تایباد و باخرز و صالح آباد در مجلس یازدهم افزود: از هیات رئیسه و ریاست مجلس درخواست دارم همین اهتمامی که برای اصلاح قانون انتخابات دارد برای بحث آبرسانی روستایی، معیشت مردم، یکسان سازی حقوق بازنشستگان، تعیین تکلیف استخدام معلمان و نیرو‌های قراردادی، رفع مشکل جاده‌های روستایی و هزار درد ناگفته ملت نیز داشته باشند.

وی با بیان اینکه قانون انتخابات مجلس را در شیفت تصبح، ظهر، عصر و روز تعطیل و غیرتعطیل اصلاح می‌کنیم، تصریح کرد: با همین اهتمام، تلاش کنیم درد‌های مردم را نیز حل کنیم. اصلاح قانون انتخابات ضروری است، اما نه ضروری‌تر از درد‌های ناگفته معیشت ملت و کمر شکسته مردم زیر تورم ۷۰ درصدی و مشکلات اقتصادی. 

/باشگاه خبرنگاران جوان 
برچسب ها: کالاهای اساسی افزایش قیمت
ارسال نظر
آخرین اخبار