۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
تعداد بازدید: ۲۶۶۹۵۶
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما هم در تشخیص اولویت‌ها و هم در حل مسائل مشکل داریم، یک جای کار می‌لنگد و لذا مرکز پژوهش‌ها باید به این نکته توجه داشته باشد.
کد خبر: ۴۸۳۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط  محمدباقر قالیباف امروز (شنبه ۲۷ آذر ماه) در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر، گفت: نقش مرکز پژوهش‌ها در فهم و حکمرانی درست بی نظیر است.

وی افزود: مهمترین چالش امروز کشور حل مسئله است و مرکز پژوهش‌های مجلس باید در حل مسائل کشور و ریل گذاری اقدامات نقطه تحول باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی: یک جای کار می‌لنگد!

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به طی مسیر مشترک دولت‌ها در بودجه نویسی سنوات گذشته، ادامه داد: ما هم در تشخیص اولویت‌ها و هم در حل مسائل مشکل داریم، یک جای کار می‌لنگد و لذا مرکز پژوهش‌ها باید به این نکته توجه داشته باشد.

قالیباف با اشاره به ارقام بودجه و مصارف کشور در حوزه پرداخت حقوق ها و صندوق‌های بازنشستگی، گفت: باید باور کنیم که اگر تحریم هم نبودیم و روزانه ۲ میلیون بشکه نفت نیز می‌فروختیم، باز هم هیچ مشکلی از نیازهای مادی امروز کشور رفع نمی‌شد چرا که مسیر درست نیست. مسیر درست، مسیر علم و فناوری و اقدامات دانش بنیان است./مهر.

برچسب ها: محمد باقر قالیباف لایحه بودجه
ارسال نظر
آخرین اخبار