۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
تعداد بازدید: ۳۴۷۶۶۲
رئیس جمهور تاکید کرد: صیانت از جان مردم ایجاب می‌کند بر تردد از مرز‌ها با دقت و جدیت نظارت شود.
کد خبر: ۴۸۴۶

رئیس جمهور: بر تردد از مرز‌ها با دقت و جدیت نظارت شودبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیسی امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از همراهی مردم و تلاش کادر بهداشت و درمان در کاهش آسیب‌های کرونا، بر ضرورت حفظ و تقویت این روند با تاکید مضاعف بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و تداوم کنترل‌های دقیق و هوشمند بویژه در مرز‌های کشور تاکید کرد.
وی اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر برای صیانت از جان مردم و افزایش ایمنی در مقابل ویروس کرونا را بسیار ارزشمند ارزیابی کرد و با قدردانی از همه دست‌اندرکاران، اظهار داشت: بازگشایی هوشمند، تحرک و نشاط را به جامعه بر‌گرداند، اما برای صیانت از جان مردم لازم است همچنان رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی توسط مردم و دستگاه‌های متولی مورد تاکید جدی باشد.
 رئیسی با تاکید مجدد بر ضرورت توجه مضاعف به کنترل تردد از مرز‌های کشور، گفت: صیانت از جان و سلامتی مردم ایجاب می‌کند که تردد افراد از مرز‌ها بویژه از کشور‌هایی که احتمال سرایت بیشتری وجود دارد، با دقت و جدیت کنترل شود. البته محدودیت‌هایی که در این زمینه اعمال می‌شود به گونه‌ای باشد که برای تردد ضروری مردم مشکلی ایجاد نکند.
وی با تشکر از همراهی و اعتماد مردم در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی اظهارداشت: امروز مردم به خوبی اطلاع دارند که با رعایت اصول بهداشتی می‌توان از آسیب‌های بعدی شیوع بیماری کرونا جلوگیری کرد و در این راستا دولت کاملا به ارزش همراهی و همدلی مردم واقف است و تلاش‌های خود را برای صیانت از جان مردم همچنان با قوت ادامه خواهد داد.

 
ارسال نظر
آخرین اخبار