۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹
تعداد بازدید: ۹۱۶۵۴
رئیس جمهور از همراهی و اعتماد مردم در رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در شرایط کرونایی تقدیر کرد.
کد خبر: ۴۸۵۷

دولت قدردان همراهی و اعتماد مردم در موضوع کرونا است رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر برای صیانت از جان مردم و افزایش ایمنی در مقابل ویروس کرونا را بسیار ارزشمند ارزیابی و با قدردانی از همه دست‌اندرکاران، اظهار داشت: بازگشایی هوشمند، تحرک و نشاط را به جامعه بر‌گرداند، اما برای صیانت از جان مردم لازم است همچنان رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی توسط مردم و دستگاه‌های متولی مورد تاکید جدی باشد.

 رئیسی با تاکید بر ضرورت توجه مضاعف به کنترل تردد از مرز‌های کشور، گفت: صیانت از جان و سلامتی مردم ایجاب می‌کند که تردد افراد از مرز‌ها بویژه از کشور‌هایی که احتمال سرایت بیشتری وجود دارد، با دقت و جدیت کنترل شود. البته محدودیت‌هایی که در این زمینه اعمال می‌شود به گونه‌ای باشد که برای تردد ضروری مردم مشکلی ایجاد نکند.

رئیس جمهور در پایان با تشکر از همراهی و اعتماد مردم در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی اظهار داشت: امروز مردم به خوبی اطلاع دارند که با رعایت اصول بهداشتی می‌توان از آسیب‌های بعدی شیوع بیماری کرونا جلوگیری کرد و در این راستا دولت کاملا به ارزش همراهی و همدلی مردم واقف است و تلاش‌های خود را برای صیانت از جان مردم همچنان با قوت ادامه خواهد داد.

 
برچسب ها: رئیس جمهور حجت‌الاسلام رئیسی ستاد کرونا دفاع‌پرس کرونا
ارسال نظر
آخرین اخبار