۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: ۳۳۹۱۰۶
نتایج هیجان انگیز تغییر ساعت شام شما را غافلگیر می کند!
کد خبر: ۴۸۶۰

کاهش وزن طی سه ماه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط  به نقل از اسپوتنیک، متخصص تغذیه بیان کرد : زمان مناسب برای صرف شام کمک می‌کند که بدون تلاش وزن خود را کم کنید.

 مایکل موسلی روش کاهش وزن تا ۶ کیلو ظرف ۱۲ هفته بدون رژیم و تمرین را شرح داد. موسلی معتقد است انتخاب زمان مناسب برای صرف شام به لاغر شدن بدون تلاش کمک می‌کند.

وی توصیه کرد : ۳ ساعت قبل از خواب غذا نخورید و از خوردن تنقلات در عصر صرف نظر کنید تا شاهد بهبود وضعیت سلامتی و فرم بدن خود باشید.

این پزشک به تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه تاتینگمس و دانشگاه تهران اشاره کرد که در آن‌ها ۸۲ زن سالم با اضافه وزن شرکت کردند، نقطه مشترک آن‌ها این بود که تقریبا در ساعات عصر دست از خوردن می‌کشیدند.

شرکت کنندگان به دو گروه تقسیم شدند و از آن‌ها خواسته شد که طی ۱۲ هفته از دستورات کارشناسان پیروی کنند: به تعدادی از آن‌ها پیشنهاد داده شد که در زمان عادت کرده خود شام بخورند و برخی دیگر سه تا ۴ ساعت قبل از خواب وعده غذایی آخر خود را داشته باشند.

در نتیجه تحقیقات اعضای گروه دوم به طور متوسط ۷ کیلو لاغر شدند. موسلی تاکید کرد: اندازه دور کمر آن‌ها نیز تغییر کرد و همچنین سطح کلسترون و چربی خونشان کاهش یافت.

برچسب ها: رژیم
ارسال نظر
آخرین اخبار