۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
تعداد بازدید: ۳۷۸۶۸۹
ششمین دورۀ مسابقۀ کتابخوانی کتاب قهرمان برگزار می شود؛
ششمین دورۀ مسابقۀ کتابخوانی کتاب قهرمان با محوریت کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم»، زندگی‌نامۀ خودنوشت سردار شهید قاسم سلیمانی، با همکاری مرکز رسانه‌ای شیرازه و انتشارات مکتب حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.
کد خبر: ۴۸۸۶
مسابقۀ کتابخوانی با محوریت کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم»به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط ؛ کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» که مزین به یادداشت رهبر عزیز انقلاب شده، نخستین اثر چاپ‌شده توسط انتشارات «مکتب حاج قاسم» است و شامل دست‌نوشته‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان، تا میانۀ مبارزات انقلابی در سال ۵۷ است. 
 
«از چیزی نمی‌ترسیدم» زندگی‌نامه‌ای است که شهید با دست مجروح خود نوشته است. در واقع، این اثر شرح زندگی مردی از دل روستایی دورافتاده در کرمان است که چند دوره از زندگی ساده و کوتاهش را روایت کرده است. کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» در دو بخش نوشتار و دست‌نوشته به چاپ رسیده است.
 
ششمین دورۀ مسابقۀ کتابخوانی کتاب قهرمان همراه با ۲۰۰ میلیون ریال جوایز نقدی، از روز شنبه ۲۰ آذر آغاز شده و تا ۱۵ دی ادامه دارد. 
 
علاقه‌مندان برای دریافت اثر عدد ۲ را به ۵۰۰۰۴۰۱۴۶ ارسال یا به کتابفروشی‌های معتبر در سراسر کشور مراجعه کنند./ صدا و سیما
 
ارسال نظر
آخرین اخبار