۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: ۲۷۴۱۸۵۴
شواهد نشان داده است که دود نگاه‌های تنگ نظرانه از سمت هر کدام از گروه‌ها و جناح‌هایی که باشد فرقی هم نمی‌کند چپ باشد یا راست، به چشم عموم مردم می‌رود و زندگی آنها را مختل می‌کند.
کد خبر: ۵۸۳۲

حلاوت شیرینی مشارکت مردم در انتخابات را به تلخی تبدیل نکنید!

هشدار به قالیباف استمداد از رهبر معظم 

قادر نصیری ترزنق

پایگاه خبری تحلیلی خطوط؛ 

دکتر مسعود پزشکیان پس از آنکه در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری اکثریت آراء مردم ایران را جلب و اخذ کرد در اولین دیدار خود با مردم در حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی به هنگام تجدید پیمان با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) بابت صیانت از آرای خود در انتخابات ریاست جمهوری از رهبر معظم تقدیر و تشکر کردند که خود این تقدیر و تشکر، حاوی پیام معناداری بود.

بر این اساس، طبق شنیده ها عده‌ای در صدد هستند که با چوب لای چرخ منتخب مردم(دکتر مسعود پزشکیان) گذاشتن در کار ایشان اختلال ایجاد کنند و می‌خواهند این چوب لای چرخ گذاشتن ها را از طریق رئیس مجلس شورای اسلامی به هنگام رای اعتماد به وزرای دولت چهاردهم آغاز کنند.
 از این رو به آقای قالیباف هشدار داده می‌شود مراقب باشند تا تحت نفوذ عده‌ای هر چند که خیرخواهانه باشد، قرار نگیرند و حلاوت شیرینی مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم را با اختلال در کار منتخب مردم به هنگام رأی اعتماد به تلخی تبدیل نکنند.
 البته نمایندگان محترم حق دارند به عنوان وکلای مردم مراقبت کنند تا هر معلوم الحالی خواه در این دولت خواه دولت های دیگر بر مسندهای صدارت تکیه نکند، اما آنچه مهم است و در همین انتخابات نیز مشخص بود عده‌ای تمامیت خواه مصالح و منافع ملی را از دریچه تنگ منافع و مطامع فردی و گروهی و جناحی می‌نگرند و این نوع نگاه و نگرش نگران کننده است. 

شواهد هم نشان داده است که دود نگاه‌های تنگ نظرانه از سمت هر کدام از گروه‌ها و جناح‌هایی که باشد فرقی هم نمی‌کند چپ باشد یا راست، به چشم عموم مردم می‌رود و زندگی آنها را مختل می‌کند. بنابراین، برای مختل نشدن زندگی عموم مردم، ضمن توصیه موکد و توأم با هشدار به آقای قالیباف برای عدم مداخله جناحی و گروهی در ارایه رای اعتماد به وزرای دولت چهاردهم، از مقام معظم رهبری نیز استمداد می طلبیم بسان درایتی که هنگام انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم اعمال فرمودند در هنگام رأی اعتماد به وزرا نیز حمایت‌ها و هدایت‌های داهیانه خود را از منتخب مردم دریغ نفرمایند.

من الله التوفیق

برچسب ها: قادر نصیری ترزنق هشدار قالیباف رهبر معظم انقلاب
ارسال نظر
آخرین اخبار