۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: ۱۸۷۷۸۶
مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران خبر داد:
مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران گفت: اجرای طرح کلید به زمین در قالب ارائه واحد فرسوده و تحویل زمین در شهر صالحیه استان تهران اجرایی شد.
کد خبر: ۶۷۱۰

اجرای طرح کلید به کلید و کلید به زمین آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، حسین جنتی مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران با بیان اینکه اجرای طرح نوسازی بافت‌های فرسوده  در شهرهای مختلف استان تهران آغاز شده است گفت:  برای اجرای طرح‌ نوسازی بافت‌های فرسوده بسته‌های تشویقی زیادی در نظر گرفته شده است. 

وی ادامه داد: بسته های تشویقی شامل کاهش صدور پروانه از ۸ ماه به ۲ ماه، تخصیص ۵۰ درصدی به سازندگان و ارائه تسهیلات بانکی به مردم ‌است.

مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران  از اجرای طرح کلید به کلید و کلید به زمین، خبر داد و افزود: مردم در صورت اعلام آمادگی می‌توانند مسکن خود را با یک زمین معاوضه کنند که شامل تخفیف ۴۰ درصدی هم خواهند شد.

جنتی با بیان اینکه از جمله شهر‌های پیشرو در این خصوص صالحیه است که زمان صدور پروانه در این شهر به یک هفته کاهش  یافته است افزود:  شهر صالحیه دومین شهر کشور در اجرای طرح کلید به کلید و اولین شهر در تهران است که امیدواریم سایر شهرداران نیز به این جریان ملحق شوند./ باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: طرح راه و شهرسازی زمین
ارسال نظر
آخرین اخبار