۱۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۶
تعداد بازدید: ۳۷۳۰۸۰
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: شهرداری تهران ظرفیت نوسازی بافت فرسوده را دارد و اگر تلاش خود را در این مسیر به کار بگیرد، اقدام بزرگی انجام داده است.
کد خبر: ۶۷۲۲

شهرداری تهران نوسازی بافت فرسوده را انجام دهد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر نوسازی بافت فرسوده در تهران، اظهار کرد: شهرداری باید از طریق بازآفرینی نوسازی بافت فرسوده را انجام دهد و اگر بتواند در این زمینه موفق شود، نتیجه آن محسوس و بسیار بزرگ خواهد بود.

وی ادامه داد: شهرداری با توجه به سیاست مسجدمحوری که در پیش گرفته می‌تواند از طریق مساجد برنامه خود برای بازآفرینی و نوسازی بافت فرسوده را اطلاع رسانی‌کند.

شاکری با تأکید بر اینکه در برنامه هفتم نیز به نوسازی بافت فرسوده اشاره و توجه جدی شده است، خاطرنشان کرد: شهرداری تهران این ظرفیت را دارد و اگر تلاش خود را در این مسیر به کار بگیرد، اقدام بزرگی انجام داده است.

به گزارش شهر، عضو کمیسیون عمران و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درخصوص تصویب بودجه ۱۵۱ همتی شهرداری تهران در سال آینده، یادآور شد: اگر درصد درآمد‌های پایدار بالا باشد و منابع غیرنقد نیز درصد بیشتری را به خود اختصاص دهد و شورا به این موارد توجه کرده باشد، این بودجه قابل تحقق خواهد بود. افزایش بودجه نباید به معنای افزایش عوارض باشد که بر قیمت مسکن اثر بگذارد./ باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: شهرداری تهران نوسازی بافت فرسوده اقبال شاکری
ارسال نظر
آخرین اخبار