۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: ۲۷۴۷۱۷
رئیس سازمان صداوسیما امروز در حاشیه جلسه هیات دولت درباره برنامه‌های صداوسیما در فصل تابستان توضیحاتی ارائه داد.
کد خبر: ۶۷۵۵

کم‌کاری در تبیین جنایات رژیم صهیونیستی در سینما و تلویزیون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، پیمان جبلی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت درباره برنامه‌های صداوسیما در فصل تابستان گفت: آمار قابل‌توجه و امیدبخشی از استقبال مخاطبان از برنامه‌های رسانه ملی داشتیم که در هفته اول نوروز امسال در قیاس با برنامه‌های سال قبل همین بازه زمانی حدود ۸ درصد افزایش مخاطب را ثبت کرد.علاوه بر این، استقبال از برنامه‌های صداوسیما در فضای مجازی هم قابل‌توجه است. برنامه یکی از شبکه‌های اصلی ما در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها حدود ۸۰ میلیون بازدید داشت که نشان می‌دهد باید به استقبال مخاطبان در بستر‌های مختلف توجه کرد.

جبلی اظهار کرد: برای تابستان امسال هم بخش‌های مختلف صداوسیما و حوزه سیاسی، ساختار‌های «سیمرغ» و «سیمافیلم» در حال برنامه‌ریزی هستند. دست ما از تولیدات نمایشی پر است و تا آخر سال ۱۴۰۳ جدول پخش مجموعه‌های نمایشی ما تقریباً تکمیل شده است و اکنون برای نوروز و ماه رمضان سال آینده ۱۴۰۴ برنامه‌ریزی می‌کنیم.

رئیس سازمان صداوسیما در پاسخ به پرسشی درباره برنامه‌های این سازمان در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: در مرحله دوم انتخابات مثل مرحله اول مناظره کاندیدا‌ها را در نظر داریم و از شبکه‌های استانی برای این امر استفاده می‌کنیم.

جبلی عنوان کرد: چند مجموعه تلوزیونی در خارج از کشور از جمله غزه درباره جنایات رژیم صهیونیستی درحال ساخت است.در تبیین جنایات رژیم صهیونیستی هم در سینما و هم در تلوزیون کم کاری شده و این کم کاری ها باید جبران شود. فراخوان داده ایم تا طرح ها در این زمینه به تولید برسند./ باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: پیمان جبلی صدا و سیما سینما تلویزیون
ارسال نظر
آخرین اخبار