۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: ۶۳۰۳۹
سیدمجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با حضور در تئاتر شهر با مدیریت و کارکنان این مجموعه دیدار کرد.
کد خبر: ۲۱۵۵۱

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سید مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با حضور در تئاترشهر با سید محمد جواد طاهری مدیر این مجموعه دیدار و در جریان فعالیت‌های مختلف یکی از مهم‌ترین مراکز تئاتر حرفه‌ای کشور قرار گرفت.

صندوق اعتباری هنر و مجموعه تئاترشهر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
سید محمد جواد طاهری رئیس مجموعه تئاتر شهر در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت‌های مجموعه صندوق اعتباری هنر طی ماه‌های گذشته توضیح داد: صندوق اعتباری هنر اکنون به عنوان مجموعه‌ای معرفی شده که می‌تواند به عنوان یکی از بهترین و موثرترین پشتوانه‌ها مورد توجه قرار گیرد. زیرا بنده از نزدیک شاهد بودم که دراین شرایط سخت که ماجرای کرونا مشکلات زیادی را برای تعداد زیادی از هنرمندان فراهم ساخته بود، دوستان ما در صندوق اعتباری هنر نهایت تلاش خود را انجام دادند تا در حد امکانات پشتیبان ارزشمندی برای اصحاب فرهنگ و هنر باشند.
وی ضمن ارائه پیشنهادات خود برای توسعه و گسترش همکاری میان صندوق اعتباری هنر و تئاتر شهر گفت: شرایط و نقش موثر صندوق اعتباری هنر به گونه‌ای است که می‌تواند در راستای اهداف عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توسعه اقتصاد هنر به عنوان یک بازوی مشاوره‌ای قدرتمند مورد توجه بیشتری قرار گیرد. شرایطی که به گمان بنده دربرگیرنده نکات متعدد و کارشناسانه‌ای است و می‌تواند در حوزه تئاتر اجرایی شود. در این چارچوب بنده و سایرهمکاران مجموعه تئاتر شهر آمادگی هرگونه همراهی موثر در این زمینه را داریم و امیدوارم با توجه به حضور مدیر مجموعه صندوق اعتباری هنر در مهم‌ترین مرکز تئاتر حرفه‌ای کشور بتوانیم شاهد گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف باشیم.
سید مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنرهم در این دیدار گفت: نهایت تلاشم را انجام دادم تا ضمن مطالعه دقیق درباره فعالیت‌های مختلف مجموعه‌ها و مراکز مرتبط با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شرایطی را مهیا کنم که بتوانیم در راستای اهداف و وظایف صندوق اعتباری فعالیت‌های مشترکی را با این مجموعه‌ها انجام دهیم. در این چارچوب مجموعه تئاتر شهر می‌تواند به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز حرفه‌ای اجرای تئاتر در ایران الگوی مناسبی برای انجام این فعالیت‌های مشترک باشد. اتفاقا حضور بنده در این مجموعه نیز به همین سبب صورت گرفته و امیدوارم این دیدار سرآغاز خوبی برای انجام کار‌های موثر برای اصحاب محترم فرهنگ و هنر در چارچوب فعالیت‌های صندوق باشد.
مدیرعامل صندوق اعتباری با اشاره به لزوم برنامه ریزی برای تدوین یک تفاهم نامه مشترک همکاری با مجموعه تئاتر شهر تاکید کرد: خوشبختانه امروز با پیشنهاداتی از سوی مدیریت مجموعه تئاتر شهر برای همکاری مشترک روبه رو شدیم که هر یک از آن‌ها می‌تواند نقطه شروع خوبی برای حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر به ویژه اهالی شریف تئاتر به حساب آید. به طور حتم طی روز‌های آینده پیشنهادات ارائه شده به انضمام برنامه‌هایی که برای توسعه فعالیت‌های مشترک میان مجموعه صندوق اعتباری هنر و مجموعه تئاتر شهر مد نظر است مورد بررسی کارشناسی بنده و همکارانم قرار خواهد گرفت تا بتوانیم به زودی این پیشنهادات و برنامه‌ها را اجرایی کنیم.
براساس این گزارش سید مجید پوراحمدی پس از دیدار با طاهری همراه با وی از تالار‌ها و واحد‌های مختلف این مجموعه بازدید و با تعدادی ازهنرمندانی که طی این روز‌ها در تئاتر شهر مشغول تمرین یا آماده سازی برای اجرای اثر هستند دیدار و گفتگو کرد.

برچسب ها: صندوق اعتباری هنر
ارسال نظر
آخرین اخبار