۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱
تعداد بازدید: ۷۴۸۶۱
رئیس اداره امور فرهنگی و اجتماعی دفتر معاون اول رئیس جمهوری در رابطه با پرداخت فوق العاده خاص و بازگشت به کار پرستاران اخراجی، نامه زد.
کد خبر: ۲۱۷۲۵

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط به نقل از روابط عمومی نظام پرستاری؛ آقای محمد احیایی رئیس امور فرهنگی و اجتماعی حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی معاون اول ریاست جمهوری، در نامه‌ای به سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان برنامه و بودجه، وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری، نکاتی را در ارتباط با پرداخت فوق العاده خاص و پرستاران اخراجی، متذکر شده است.

خبر خوش برای پرستاران اخراجی دوران کرونا

بر همین اساس، در راستای اجرایی شدن دستور رئیس جمهور برای پرداخت فوق العاده خاص پرستاران به عنوان مدافعان سلامت؛ وزارت بهداشت با همکاری سازمان برنامه و بودجه، پیشنهاد عملیاتی کردن پرداخت فوق العاده خاص نیرو‌های بالینی را باید ظرف مدت ۲۰ روز، تهیه و به دفتر معاون اول ریاست جمهوری ارائه دهد.

همچنین، به منظور رفع مشکل استخدام بدون آزمون ۱۰ هزار نفر از پرستارانی که در دوران کرونا طرح خود را تمدید کرده اند، وزارت بهداشت ظرف مدت یک هفته نسبت به تهیه متن پیشنهادی مربوط اقدام و پس از تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور، پیشنهاد یاد شده را برای تصویب در ستاد ملی مدیریت کرونا، به معاون اول رئیس جمهور ارائه کند.

بر اساس این نامه، وزارت بهداشت با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، نسبت به نهایی سازی سند برنامه نیروی انسانی و همچنین ساختار سازمانی و تشکیلات تفصیلی وزارت بهداشت، ظرف مدت ۳ ماه اقدام کند.

برچسب ها: جامعه پرستاری سازمان نظام پرستاری بیکاری پرستاران معاون اول رییس جمهور
ارسال نظر
آخرین اخبار