۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: ۱۲۵۹۱۶
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: هرزمانی که دشمنان دستاورد‌های ارزشمند و بزرگ ایران اسلامی را تاب نمی‌آورند به فتنه انگیزی می‌پردازند که بصیرت افزایی و دشمن شناسی ضرورت و لازمه عبور از این فتنه‌ها است.
کد خبر: ۲۴۴۲۳

سلاح واقعی رزمندگان اعتقاد و روحیه انقلابی/بصیرت افزایی و دشمن شناسی لازمه عبور از این فتنه‌ها است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در دوازدهمین جشنواره مالک اشتر گفت: سلاح واقعی رزمندگان برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایمان، اعتقاد و روحیه انقلابی و عنایت خداوند متعال بود.

وی از خلیج فارس به عنوان منطقه‌ای مهم و راهبردی که طی ادوار مختلف همواره مورد طمع دشمنان قرار داشته است نام برد و گفت: در دوران دفاع مقدس که رژیم بعث صدام سکو‌های نفتی ما را مورد هدف قرار می‌داد برغم کمبود امکانات و تجهیزات، صادرات نفت ما با مجاهدت‌های رزمندگان حتی یک روز هم قطع نشد.

وی با بیان اینکه در حوزه سلاح و تجهیزات بحمدالله هیچ وابستگی به دیگران نداریم گفت: امروز در نیروی دریایی سپاه موشک‌هایی با برد ۱۰ تا ۲ هزار کیلومتردریایی، شناور‌هایی با قابلیت‌های متنوع تولید بومی و پهپاد‌هایی در کلاس‌های گوناگون با ماموریت‌های مختلف در اختیار داریم که همگی به دست توانمند فرزندان ملت ایران ساخته شده اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه به بیان مصادیقی از عنایات و توجهات ویژه الهی برابر دشمنان در خلیج فارس اشاره و اظهار کرد: امروز نیز دشمنان می‌دانند مادامی که حلقه اتصال رزمندگان و مجاهدان، ایمان و اتکا به خداوند متعال است کاری ازپیش نخواهند برد.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان که در جنگ رودررو ناکام مانده اند به جنگ شناختی روی آورده‌اند، گفت: هرزمانی که دشمنان دستاورد‌های ارزشمند و بزرگ ایران اسلامی را تاب نمی‌آورند به فتنه انگیزی می‌پردازند که بصیرت افزایی و دشمن شناسی ضرورت و لازمه عبور از این فتنه‌ها است.

دریادار تنگسیری در پایان عامل موفقیت رزمندگان در دریا و برابر امریکایی‌ها و انگلیسی‌ها و دشمنان اسلام را معنویت رزمندگان توصیف و تصریح کرد: در فراز‌های پایانی غلبه بر دشمن قرار داریم و با ایمان قوی و وحدت و همدلی یه این مهم دست می‌یابیم.

در پایان این مراسم باحضور نماینده، ولی فقیه در سپاه، فرمانده نیروی دریایی سپاه و دبیر اشراف ستاد کل نیرو‌های مسلح، مسئولین و مدیران برتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه تجلیل شدند./ باشگاه خبرنگاران جوان 

برچسب ها: نیروی دریایی سپاه نیروهای مسلح ولی فقیه
ارسال نظر
آخرین اخبار