۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: ۸۶۸۷۸
مدیر عامل شرکت دانش بنیان گفت: با راه اندازی کارخانه هوشمندسازی و نوآوری کشور این امکان فراهم شده تا کمک به استقرار شرکت‌ها شود و از صاحبان ایده‌های جذاب حمایت همه جانبه می‌شود.
کد خبر: ۲۶۴۸۷

اولین کارخانه هوشمندسازی و نوآوری کشور آغاز به کار کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، محمد محسن صدر مدیر عامل شرکت دانش بنیان گفت: در کشور ۹ کارخانه نوآوری مشغول فعالیت می‌باشند که این کارخانه به نوعی دهمین کارخانه و به لحاظ تخصصی اولین کارخانه هوشمندسازی و نوآوری کشور و اولین کارخانه با حمایت یک مجموعه بانکی در کشور است.

به گفته وی هدف از تشکیل کارخانه توسعه و استقرار نهاد‌های زیست بوم همچون مراکز نوآوری، شتاب‌دهنده‌ها و استارتاپ ها، مهارت افزایی و توانمندسازی نخبگان حوزه هوشمندسازی، پاسخ به نیاز‌های فناورانه و اولویت‌های حوزه هوشمندسازی کشور با اتکا به شرکت‌های دانش بنیان، نقطه اتصالی برای شرکت‌های نوآور و دانش بنیان در کنار شرکت‌های بزرگ، ایجاد هاب نوآوری حوزه هوشمندسازی و ارتباط هدفمند با فعالین داخلی و خارجی این حوزه، ایفای نقش نوآوری درون سازمانی با هدف شناسایی کارکنان نوآور و خلاق است.

او گفت: سبد فناوری کارخانه به لحاظ فعالیت در حوزه‌های فینتک، انرژی، معدن، حمل و‌نقل، سلامت، کالا‌های اساسی، کشاورزی در نظر گرفته شده است./ باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: شرکت دانش بنیان نوآوری هوشمندسازی کارخانه
ارسال نظر