۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
تعداد بازدید: ۷۶۵۲۹
رئیس شورای شهر تهران:
رئیس شورای شهر تهران گفت: در تمام ساعات شاهد ترافیک شدید هستیم و باید فکری به حال این ترافیک کرد و حمل و نقل پاک و عمومی را ایجاد کرد.
کد خبر: ۲۷۹۴۶

باید فکری به حال ترافیک شهر کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در مراسم افتتاح تقاطع‌های بزرگراه شهید همدانی با بیان اینکه در سال ۹۶ بزرگراه شهید همدانی افتتاح شد گفت: به دلیل آنکه همه قدرت روی افتتاح بزرگراه بود فرصتی برای افتتاح سایر پروژه‌ها نبود.

وی ادامه داد: در دوره جدید مدیریت شهری فرصتی فراهم شد تا پروژه‌های باقی مانده افتتاح شود و همین موضوع منجر می‌شود تا ۴۰ کیلومتر از مسیر شهروندان کاسته شود.

چمران با بیان اینکه کوتاه شدن راه مردم منجر به کاستن از میزان مصرف بنزین می‌شود گفت: وزارت نفت باید هزینه این کاهش را پرداخت کند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: با کاهش مسیر رفت و آمد شاهد کاهش آلودگی هوا هستیم و امیدوار هستیم سایر پروژه‌ها هم سریع‌تر افتتاح شود در حال حاضر از لحاظ شرایط حمل و نقل عمومی دارای شرایط خوبی نیستیم و شاهد ترافیک فشرده در تمام نقاط شهر هستیم.

چمران با اشاره به ترافیک شدید تهران گفت: در ایام انتهای سال ترافیک بیشتر است و در تمام ساعات شاهد ترافیک شدید هستیم و باید فکری به حال این ترافیک کرد و حمل و نقل پاک و عمومی را ایجاد کرد.

وی با اشاره به بودجه حمل و نقل عمومی گفت: ۱۰ هزار میلیارد تومان به بودجه حمل و نقل عمومی افزوده شد و امیدواریم در سال آینده بتوانیم ۳ هزار دستگاه اتوبوس نو وارد شهر کنیم./ مهر

برچسب ها: ترافیک ترافیک تهران مهدی چمران شورای شهر تهران حمل و نقل عمومی
ارسال نظر
آخرین اخبار