۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
تعداد بازدید: ۸۷۷۶۴
سردار رادان با بیان اینکه باید تلاش کنیم مشکلات سرمایه‌گذاران را مرتفع کنیم، گفت: در حد اختیار پلیس باید برای رفع و احصای مشکلات سرمایه‌گذاران در دستگاه‌های دیگر تلاش کنیم.
کد خبر: ۲۸۰۲۹

باید مشکلات سرمایه‌گذاران را مرتفع کنیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی صبح امروز در همایش رؤسای پلیس امنیت اقتصادی اظهار کرد: پلیس باید حامی خوب و مطمئنی برای سرمایه‌گذارانی که سالم رفتار می‌کنند باشد؛ منظور سرمایه‌گذارانی است که به صورت سالم در جمهوری اسلامی سرمایه‌گذاری می‌کنند تا چرخ اقتصاد بچرخد.

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم مشکلات سرمایه‌گذاران را مرتفع کنیم، گفت: در حد اختیار پلیس باید برای رفع و احصای مشکلات سرمایه‌گذاران در دستگاه‌های دیگر تلاش کنیم و نگذاریم که آن‌ها خسته شوند و در پیچ و خم بروکراسی‌های اداری گیر کنند.

فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه موارد ذکر شده باید یکی از اولویت‌های پلیس امنیت اقتصادی در سال ۱۴۰۲ باشد، گفت: باید جلسات منظم با سرمایه‌گذاران برگزار شود چرا که یک سرمایه‌گذار می‌تواند به هزار نفر خدمات دهد و برایشان شغل ایجاد می‌کند؛ سرمایه‌گذار اگر از حمایت ما برخوردار نباشد چه کار باید انجام بدهد.

رادان خاطرنشان کرد: در کنار تمام حمایت‌هایی که از سرمایه‌گذاران انجام می‌شود و قرار است انجام شود، اگر سرمایه‌گذاری باشد که بخواهد از این قابلیت‌ها سوءاستفاده کند حتما باید پلیس مانع آن شود و با آن برخورد کند.

وی با بیان اینکه تلاش اول و اولویت اصلی پلیس امنیت اقتصادی باید بر "پیشگیری" باشد، گفت: پیشگیری باید اولویت اول باشد و بعد از آن به دنبال کشف و مقابله باشید؛ سال ۱۴۰۲ براساس اهدافی که داریم سال بالا بردن ریسک برای قاچاقچیان است.

رئیس پلیس کشور بیان کرد: یعنی قاچاقچی احساس کند اگر بخواهد قاچاق کند ریسکش بالا است؛ نکته مقابله با قاچاقچیان این است که در این امر خودمان را درگیر قاچاق‌های خرد و کوچک نکنیم و تلاش کنیم تا با سرشاخه‌های اصلی برخورد شود./ تسنیم

برچسب ها: سردار احمدرضا رادان سرمایه گذار پلیس امنیت اقتصادی
ارسال نظر
آخرین اخبار