۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
تعداد بازدید: ۱۲۳۷۵۶۰
نارضایتی خریداران محصولات فردا موتورز از روند و تاخیر در تحویل خودروهای خریداری شده، باعث شد تا جلوی درب این شرکت تجمع کرده و خواستار تحویل خودروهایشان شوند.
کد خبر: ۳۴۵۸۱
تاخیر در تحویل خودرو، صدای مشتریان فردا موتورز را درآورد
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، نارضایتی خریداران محصولات فردا موتورز از روند و تاخیر در تحویل خودروهای خریداری شده، باعث شد تا جلوی درب این شرکت تجمع کرده و خواستار تحویل خودروهایشان شوند. بنا بر گفته یکی از مشتریان فردا موتورز، این شرکت با وجود تاخیر در تحویل خودرو، پاسخی درخور و قانع کننده ای به مشتریان نمی دهد. فردا موتورز از جمله خودروسازان خصوصی کشور است و با برند FMC در بازار کشور حضور دارد. در سبد محصولات این خودروساز خصوصی، چهار مدل 511، SX5، T5 و سوبا M4 دیده می شود. با توجه به شرایط فعلی بازار و همچنین کاهش شدید اختلاف قیمت کارخانه با بازار، سبب شده تا از تقاضای خرید خودروهای مونتاژی کاسته شود. به همین علت بسیاری از خودروسازان به طرح های فروش اقساطی – آن هم با بهره کم – روی آورده اند. صرف نظر از مونتاژکارها، خودروسازان داخلی از جمله سایپا نیز با بی مهری خریداران مواجه شده و عده کثیری از متقاضیان از درخواست خرید محصولات این گروه خودروسازی، انصراف داده اند. با این تفاسیر، فردا موتورز باید به سرعت دست به کار شده و خودروهای فروخته شده را به مشتریان تحویل دهد؛ اگر نه بازار به شدت محدود محصولاتش با سرعت بیشتری افول کرده و با سیل شکایت های مردمی مواجه خواهد شد.
 
برچسب ها: فردا موتورز تحویل خودرو خودروسازی #قیمت خودرو
ارسال نظر
احسان
۲۲:۵۵ - ۲۹ مهر ۱۴۰۲
من هم شاکیم
دی ماه پارسال ثبت نام کردم تحویل ۶۰ روزه مهر ۱۴۰۲ تحویل ندادند هنوز؟!؟! صمت و تعزیرات هم رفتم جوابگو نیستند،این چه وضعش هست؟
سارا
۱۳:۰۰ - ۰۴ آبان ۱۴۰۲
من اذر 1401 از نمایندگی ایوبی یزد خودرو t5 خریداری کردم اما تا امروز 4 ابان 1402هنوز بهم تحویل ندادن هرچی هم پیگیری میکنم میگن خودرو نداریم که تحویل بدیم.فردا موتور فقط پول میگیره ماشین تحویل نمیده.
پیمان
۱۱:۵۰ - ۱۹ آبان ۱۴۰۲
سلام شما ثبت نام نقدی بودین یا اقساط برای ثبت نام چقدر واریز کردین من سامانه یکپارچه بودم ۱۲ تیر پول را کامل واریز کردم خبری نیست قراردادم هم ۶۰ روزه بود
آخرین اخبار