۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵
تعداد بازدید: ۱۳۰۱۸۷
افزایش سرمایه گل گهر از ۳۳ هزار میلیارد تومان به ۴۳ هزار میلیارد تومان به تصویب رسید.
کد خبر: ۳۶۳۵۷

افزایش سرمایه شرکت گل‌گهر از ۳۳ هزار میلیارد تومان به ۵۵ هزار میلیارد تومان تصویب نشد

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مجمع فوق العاده شرکت گل گهر صبح دیروز با حضور 80.7 درصد سهامدارن و با دو دستور جلسه در مرکز همایش های وزارت کشور برگزار و با توجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 15 درصدی از محل سود انباشته مورد تصویب قرار گرفت.

براساس این گزارش،در این مجمع افزایش سرمایه شرکت گل‌گهر از ۳۳ هزار میلیارد تومان به ۵۵ هزار میلیارد تومان در دو مرحله از محل سود انباشته و مطالبات و آورده نقدی سهامداران به عنوان مهمترین دستور کار مجمع مطرح شد.

بیشتر بخوانید: گزارش خطوط از نشست فعالان بخش خصوصی با فراکسیون معدن مجلس؛


مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با تشکر از سهامداران حقیقی و حقوقی، اظهار داشت: در سال آینده هر چهارماه یک پروژه جدید در منطقه گل‌گهر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد و اگر افزایش سرمایه پیشنهادی ما محقق شود به تعهدات خود در توسعه تولید، عمل خواهیم کرد و اگر محقق هم نشود با تامین سرمایه از منابع دیگر برای رسیدن به اهدافی که برای گل‌گهر پیش‌بینی کرده‌ایم، تلاش خواهیم کرد.

گفتنی است در پایان مجمع و با رای سهامداران، افزایش سرمایه گل گهر از ۳۳ هزار میلیارد تومان به ۴۳ هزار میلیارد تومان ( ۵ هزار میلیارد تومان از محل سود انباشته و ۵ هزار میلیارد تومان از محل مطالبات آورده نقدی سهامداران) به تصویب رسید.

برچسب ها: گل گهر معدن معدنکاران حوزه معدن #صنایع معدنی افزایش سرمایه
ارسال نظر
آخرین اخبار