۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۶
تعداد بازدید: ۲۰۸۲۱۱
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرد: حامیان تل آویو بدانند پاسخ سخت و پشیمان‌کننده جمهوری اسلامی ایران به این جنایت خونبار در راه است.
کد خبر: ۶۷۵۸

پاسخ سخت ایران به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در راه است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی از نقش شهید زاهدی در تشکیل جبهه مقاومت و طراحی عملیات طوفان الاقصی تجلیل کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«سرلشکر پاسدار محمد رضا زاهدی به همراه جمعی از هم رزمانش، مزد سال‌ها مجاهدت خالصانه را در لیالی قدر و روز شهادت امیرمومنان علی (ع) دریافت کرد تا در حلقه اولیا و شهدا، متنعم به رضوان الهی شود.

نقش راهبردی شهید زاهدی در تشکیل و استحکام بخشی به جبهه مقاومت و همچنین طراحی و اجرای طوفان‌الاقصی از افتخارات بزرگی است که مجاهدت‌های خاموش این فرمانده کبیر را در اوراق افتخارات مبارزات ضد رژیم اشغالگر جاودانه خواهد ساخت.

ضربات مهلکی که این روزها بر تاروپود اشغالگران قدس وارد می‌شود، سردمداران جنایت پیشه صهیونیستی را به مرز درماندگی و استیصال کشانده و حمله ناجوانمردانه به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق، گواهی روشن بر این مدعاست.

حامیان تل آویو بدانند پاسخ سخت و پشیمان کننده جمهوری اسلامی ایران به این جنایت خونبار در راه است و یقیناً معادلات آینده منطقه را به حول و قوه الهی تحت تأثیر قرار خواهد داد.

بار دیگر درود و سلام می‌فرستیم بر ارواح طیبه هفت شهید راه قدس و از مردم غیور تهران دعوت می‌کنیم ضمن حضور در راهپیمایی روز قدس، در تشییع و بدرقه این مجاهدان پرافتخار، حضوری باشکوه داشته باشند.»

برچسب ها: جنایت رژیم صهیونیستی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی
ارسال نظر
آخرین اخبار