۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۰
تعداد بازدید: ۱۱۹۳۶۶
سرپرست اداره کل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو، اولویت این اداره کل در ایام نوروز را، مدیریت مطلوب شیرخشک عنوان کرد.
کد خبر: ۷۱۳۷

ارسال پُستی شیرخشک در ایام نوروز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، علیرضا رستمی، از بررسی ذخایر انواع شیرخشک و غذای ویژه در داروخانه‌ها خبر داد و از انجام تمهیدات لازم به منظور پیشگیری از هرگونه کمبود در ایام نوروز سخن گفت.

وی همچنین با اشاره به اطلاع‌رسانی تلفنی به والدین شیرخواران متابولیک به منظور تمدید نسخه الکترونیک از پیگیری ارسال پستی شیرخشک در ایام نوروز خبر داد و اظهار داشت: از شرکت‌های توزیع کننده شیرخشک‌های رژیمی و متابولیک بازدید به عمل آمده و وضعیت موجودی و عرضه شیرخشک پیش از آغاز سال جدید بررسی شده است.

رستمی، تأمین میزان ذخیره فرآورده‌های ویژه متابولیک و غذاهای ویژه شیرخواران برای ایام نوروز را اقدامی مهم برشمرد که آرامش بسیار خوبی به حوزه شیرخشک تزریق کرد کما اینکه بازرسی از داروخانه‌های منتخب و بررسی میزان موجودی و عرضه شیرخشک‌های رژیمی در این موفقیت بی تأثیر نبوده است.

وی با بیان اینکه تمرکز بر شیرخشک به معنای غفلت از بخش‌های دیگر اداره کل متبوعش نشده است، تصریح کرد: انجام بازرسی موردی بر اساس شکایت دریافتی از مراکز غیرمجاز عرضه دارو، عطاری‌ها و باشگاه‌های بدنسازی و ورزشی، علاوه بر بازدیدهای مستمر از مراکز یاد شده که توسط معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد، از جمله دیگر فعالیت‌های قابل بیان اداره کل فراورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو است./ مهر

برچسب ها: شیرخشک شیرخشک کودک
ارسال نظر
آخرین اخبار