۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: ۹۰۵۰۹
قربان بردیف مسئولیت و مدیریت فنی تیم فوتبال تراکتور تبریز را برای حضور در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر بر عهده گرفت.
کد خبر: ۱۶۴۳۲

سرمربی جدید تراکتور از روسیه آمد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، باشگاه تراکتور تبریز با انتشار بیانیه‌ای، شرایط فنی تیم فوتبال این باشگاه را تشریح کرد. در این بیانیه آمده است:

«بعد از اتمام لیگ بیست‌ویکم که نتایج آن زیبنده اسم بزرگ تراکتور و شخصیت والای هواداران پرشورش نبود، باشگاه تراکتور تبریز در راستای ساختن یک مجموعه قدرتمند که از لحاظ فنی و نتیجه‌گیری پاسخگوی توقعات و خواسته‌های هواداران پرشور خود باشد، شروع به تحقیق و مطالعه پیرامون جذب یک سرمربی صاحب سبک و مؤلف کرد که بتواند علاوه بر اداره فنی مجموعه تیم، در مسیر پیشرفت حرفه‌ای و استانداردسازی باشگاه به تراکتور کمک کند و ضمن راه‌اندازی آکادمی تراکتور، زیرساخت حرفه‌ای باشگاه را در یک بستر مناسب ایجاد کند.

در همین راستا قربان بردیف سرمربی نامدار فوتبال روسیه که سابقه درخشانی در فوتبال اروپا دارد، به همکاری دعوت شد و امروز خوشحالیم با افتخار به هواداران تراکتور اعلام کنیم باشگاه با قربان بردیف به توافق رسیده‌ایم که به‌عنوان مسئول و‌ مدیر فنی با تراکتور همکاری داشته باشد و علاوه بر آماده‌سازی تیم بزرگسالان تراکتور برای حضور در دوره بیست‌ودوم لیگ برتر، روی تمامی فعالیت‌های فوتبالی تراکتور از سطح آکادمی، فوتبال پایه و فراهم‌سازی زیرساخت حرفه‌ای باشگاه نظارت داشته باشد تا در یک پروسه سه تا پنج ساله، با حمایت هواداران فهیم تراکتور، این باشگاه به قدرت بلامنازع فوتبال آسیا تبدیل شود.

قربان بردیف با تجربه موفقیت‌آمیز در باشگاه‌های رستوف و روبین‌کازان روسیه و باشگاه‌های موفق دیگر در سایر کشورهای استقلال یافته از شوروی سابق، به تبریز می‌آید تا همه دست در دست هم، برای فوتبال تراکتور یک ساختار حرفه‌ای بسازیم. در این راه روی تخصص و تعهد قربان بردیف و همکاری تمامی ارکان باشگاه و مهمتر از همه صبوری، همراهی و حمایت هواداران پرشور تراکتور حساب باز کرده‌ایم.

آینده از آن کسانی است که با ایمان و اعتقاد قلبی با تمام توان برای رسیدن به موفقیت تلاش کنند. راه جدید تراکتور تا رسیدن به قله فوتبال آسیا آغاز شده است.

مرحله جدید تمرینات تراکتور از 15 تیر زیر نظر قربان بردیف و همکاران ایشان آغاز می‌شود. 15 تیر یک روز باشکوه و ماندگار در تاریخ پرافتخار تراکتور خواهد شد؛ روز آغاز حرکت نوین تراکتور به سوی موفقیت ماندگار...».

برچسب ها: قربان بردیف تراکتور
ارسال نظر
آخرین اخبار