۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
تعداد بازدید: ۶۷۳۴۷
رئیس فدراسیون کشتی که برای مباحث مربوط به بودجه ورزش اول کشور به وزارت ورزش رفته بود، درگیری شدید لفظی با معاون ورزش قهرمانی این وزارتخانه داشت.
کد خبر: ۱۶۶۸۵

مجادله شدید دبیر و پولادگر در وزارت ورزش/ بودجه کشتی پر کشید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سید محمد پولادگر معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش جلسه‌ای با چند رئیس فدراسیون در خصوص بودجه داشت اما درگیری پیش آمده بین او و همین طور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی باعث شد تا جلسه با روسای فدراسیون‌های دیگر لغو شود.

ماجرا از این قرار است که مجلس بودجه ۷۰ میلیاردی را برای کشتی در نظر گرفته و محمد پولادگر نیز بر این باور بود چون کشتی این بودجه را می‌گیرد نیازی ندارد از وزارت ورزش بودجه‌ای دریافت کند که بر همین اساس بودجه کشتی صفر شد.

در ابتدای جلسه علیرضا دبیر گزارشاتی از ساخت و سازهای صورت گرفته در آزادی و همین طور برنامه‌های این فدراسیون ارائه کرد که پولادگر بعد از شنیدن تمام صحبت های دبیر اعلام کرد بودجه این فدراسیون صفر خواهد شد چرا که فدراسیون بودجه خود را از مجلس دریافت کرده است. این موضوع باعث شد تا درگیری شدید لفظی بین دبیر و پولادگر پیش بیاید.

سال گذشته علیرضا دبیر بودجه ۵۰ میلیاردی را درخواست کرده بود که مسعود سلطانی‌فر وزیر سابق ورزش اعلام کرد بودجه ۳۸-۹ میلیاردی تصویب شود در مقابل کمک‌هایی به کشتی خواهد شد. 

علیرضا دبیر در جلسه با معاون وزیر اعلام کرده بیش از ۳۰ میلیارد در کشتی هزینه کرده در حالی که علی الحساب ۳ میلیارد به حساب این فدراسیون واریز شده است. وی تاکید دارد که پولادگر با کشتی مشکل دارد و قطع بودجه خیانت به این رشته است‌.

برچسب ها: سید محمد پولادگر علیرضا دبیر وزارت ورزش و جوانان فدراسیون کشتی
ارسال نظر