۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۴
تعداد بازدید: ۳۲۹۹۱
رئیس فدراسیون هندبال گفت: موفقیت دختران نوجوان هندبالیست نقطه عطفی برای ورزش توپی بانوان ایران است و ما آن را به فال نیک می‌گیریم.
کد خبر: ۱۹۳۴۰

دختران هندبال اتفاقی نادر را در تاریخ ورزش ایران رقم زدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، علیرضا پاکدل در خصوص عملکرد تیم هندبال نوجوانان دختر کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان، اظهار کرد: روی این تیم برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری کرده بودیم. حتی در زمان همه گیری کرونا  و در دو سال گذشته این تیم را رها نکردیم و اردوها به صورت مداوم برگزار شد.

وی در ادامه افزود: ما ایمان داشتیم که در آسیا و جهان این تیم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. خوشبختانه این اتفاق هم افتاد و همه دیدیم این تیم در حد جهانی است. این دختران یک اتفاق نادر را در تاریخ ورزش ایران رقم زدند. موفقیت دختران نوجوان هندبالیست نقطه عطفی برای ورزش توپی بانوان ایران است و ما آن را به فال نیک می‌گیریم.

رئیس فدراسیون هندبال کشورمان تاکید کرد: برنامه ریزی فدراسیون برای این تیم بیش از این خواهد بود. بچه‌ها مزد تلاش شبانه روزی خود را گرفتند و من به آنها افتخار می‌کنم. از کادر فنی، مدیر فنی و مربی تیم تشکر می‌کنم‌  همچنین معتقدم اگر در کنار کادر فنی زحمات هیئت‌های استانی  در  پرورش این بازیکنان نبود، این اتفاق نمی‌افتاد. تمام تلاش استان‌ها و کادر فنی در این نتایج نقش داشته است. همچنین از وزارت ورزش و مریم کاظمی‌پور، معاون ورزش بانوان وزارت ورزش  تشکر می‌کنم. همچنین  باید بگویم صالحی‌امیری در اعزام این تیم کمک زیادی به فدراسیون انجام داد.

وی در پایان گفت: با این نتیجه برای اولین بار در مسابقات قهرمانی جهان وارد مرحله یک هشتم نهایی شدیم و قدردان جامعه ورزش هستیم و از شرکت ایرانسل هم که به عنوان حامی مالی در کنار فدراسیون حاضر است، تشکر می‌کنم.

ارسال نظر