۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۹
تعداد بازدید: ۹۴۰۵۲
فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به‌طور رسمی به درخواست باشگاه استقلال برای خروج نام امیرارسلان مطهری از لیست این باشگاه پاسخ منفی دادند.
کد خبر: ۲۱۰۳۱

دست رد فدراسیون فوتبال به خواسته استقلال؛ رضایی جای مطهری را نمی‌گیرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، باشگاه استقلال در آخرین ساعات نقل و‌ انتقالات تابستانی در نامه‌ای به سازمان لیگ و کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال خواستار خروج نام امیرارسلان مطهری از لیست این تیم شده بود تا بتواند قرارداد کاوه رضایی را در سازمان لیگ ثبت و برای این بازیکن کارت بازی دریافت کند.

محمدرضا کسرایی مسئول کمیته نقل و‌ انتقالات لیگ در این باره گفته بود: «باشگاه استقلال در آخرین دقایق نقل‌وانتقالات از طریق سیستم اتوماسیون اداری نامه‌ای ارسال و درخواست خارج کردن نام این بازیکن از لیست تیم را کرد، قانون در این باره سکوت کرده است و طبق آیین‌نامه نقل‌وانتقالات، در کمیته وضعیت و کمیته تدوین مقررات در این باره تصمیم می‌گیریم».

سازمان لیگ در روزهای گذشته استعلام‌های مربوط به درخواست باشگاه استقلال برای خروج نام امیرارسلان مطهری از لیست این باشگاه را از کمیته وضعیت انجام داد و پاسخ کمیته مربوطه به درخواست باشگاه استقلال منفی بوده و این موضوع با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال اعلام شده است، به این ترتیب آبی‌پوشان تا نیم‌فصل نمی‌توانند بازیکن جدیدی از جمله کاوه رضایی را به لیست خود اضافه کنند.

باشگاه استقلال در ابتدای فصل قرارداد امیرارسلان مطهری را ثبت و برای این بازیکن نیز کارت بازی دریافت کرده بود. او در دیدار مقابل سپاهان نیز برای تیمش بازی کرد و به همین دلیل درخواست استقلال برای خروج نام این بازیکن از لیست آبی‌پوشان رد شده است.

برچسب ها: امیرارسلان مطهری سازمان لیگ فوتبال استقلال کاوه رضایی
ارسال نظر
آخرین اخبار