۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲
تعداد بازدید: ۹۷۲۲۹
بازیکن باسابقه فوتبال ساحلی کشورمان دلیل عدم حضورش در مجمع فدراسیون فوتبال را تصمیم مدیران فوتبال ساحلی عنوان کرد.
کد خبر: ۲۱۳۶۶
احمدزاده: خیلی واقعیت‌ها را ما می‌دانیم/ مدیران ساحلی تصمیم گرفتند در مجمع شرکت نکنم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، محمد احمدزاده در جمع خبرنگاران درباره دلیل عدم حضورش در مجمع فدراسیون فوتبال اظهار داشت: این بار مسلم مسیگر نماینده فوتبال ساحلی بود. واقعیتش این است که نمی‌خواهم در این‌باره صحبت کنم. صلاحدید مدیریت فوتبال ساحلی این بود که کاپیتان برای مجمع انتخاباتی مسلم مسیگر باشد. امیدوارم با آمدن تاج وضعیت فوتبال ما بهتر شود. مشکلات زیاد است و امیدوارم با درایتی که مسئولان دارند این مشکلات برطرف شود.

«گفته می‌شد تو را به چند اردو دعوت نکردند تا نتوانی رأی بدهی؟»، وی در واکنش به طرح این پرسش گفت: نمی‌توانم منکر این قضیه شوم. به خاطر استوری‌هایی که گذاشتم این اتفاق افتاد و کاپیتان فوتبال ساحلی در مجمع مسیگر شد. ما بازیکنان مطیع مسئولان و قوانین هستیم.

بازیکن باسابقه تیم ملی فوتبال ساحلی درباره دلیل استوری‌هایش توضیح داد: استوری‌های من بیشتر برای وصول پاداش بازیکنان بودند. به هر حال یکسری اتفاقات افتاد که برخی از اعضای مجمع از دست من شاکی بودند. نمی‌دانم چه کسی بود. من به کمیته اخلاق دعوت شدم و لایحه‌ام را دادم. امروز هم گفتم که قصد و غرضی نداشتم و هدفم وصول پاداش بازیکنان بود. سیستم همین است و تصمیم گرفته شد مسیگر به‌عنوان نماینده تیم ملی در مجمع شرکت کند. امیدوارم هر کسی وجدان خودش را زیر پا نگذارد.

احمدزاده در مورد اینکه عباس هاشم‌پور نیز از این موضوع ناراحت شده بود، تصریح کرد: یکسری اتفاقات در بازی با آذربایجان افتاد، ولی او خودش باید صحبت کند. به هر حال مدیریت تصمیم گرفته است که این اتفاق بیفتد و به نظرم خودشان باید پاسخگو باشند. من 17 سال است عضو تیم ملی هستم و با صداقت کار و سعی کردم انتخاب درستی داشته باشم.

وی درباره شرایط تیم ملی فوتبال ساحلی با انتخاب مهدی تاج گفت: ما با این روندی که در یک سال گذشته در پیش گرفته بودیم خیلی در رنکینگ فیفا پایین آمدیم و مطمئناً با ادامه این روند پایین‌تر خواهیم آمد. خانم شهریاری مدیری قوی بود و از دست دادن او مثل گنجینه بود. امیدوارم تمام کسانی که در فدراسیون کار می‌کنند انتخاب درستی داشته باشند و فوتبال و فوتبال ساحلی ما به چیزی که شایسته آن است دست پیدا کند.

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی یادآور شد: من صحبت‌هایم را کردم و چندباری هم با ماجدی صحبت کردم. قرار بود خیلی چیزها درست شود، ولی ایشان اصلاً وقتی نداشتند که کار خاصی انجام دهند. این مشکلات همیشه وجود داشته است. من با پنج رئیس فدراسیون کار کردم و از زمان دادکان بازیکن تیم ملی هستم؛ خیلی واقعیت‌ها را ما می‌دانیم، ولی کاری نمی‌شود انجام داد. به هر حال باز هم امیدواریم هر کسی وجدان خودش را زیر پا نگذارد. همین الان هم اگر قرار باشد انتخابی داشته باشم سعی می‌کنم انتخابم فوتبالی باشد.

انتهای پیام/تسنیم.

برچسب ها: فوتبال ساحلی
ارسال نظر
آخرین اخبار