۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
تعداد بازدید: ۹۸۹۹۹
وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و جوانان از سایر نهاد‌های مربوط توقع و انتظار دارد که برای برگزاری هر چه بهتر، منظم‌تر و باشکوه‌تر شدن مسابقات ورزشی طراحی مدبرانه و هوشمندانه به عمل آورده به گونه‌ای که محیط ورزشگاه و تماشاگران را با طیب خاطر و امنیت روانی به یک رویداد فرهنگی- ورزشی امیدآفرین و نشاط بخش تبدیل کنیم.
کد خبر: ۲۱۴۹۸

شرایط بهتری در برگزاری مسابقات حکمفرما خواهد شد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط ، وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: وزارت ورزش و جوانان همواره خود را موظف به رعایت موازین شرعی در میادین ورزشی دانسته و ارتکاب ناهنجاری ولو از جانب عده‌ای معدود را خط قرمز خود می‌داند و با همین نگاه، آنچه در برخی مسابقات ورزشی رخ داده را با حساسیت ویژه دنبال می‌کند.
تلاش این وزارتخانه برگزاری مسابقات با نشاط و به دور از هرگونه ناهنجاری، بی‌اخلاقی و نادیده گرفتن مسائل شرعی با همکاری سایر دستگاه‌های مسئول و مرتبط است.
بروز رفتار‌های حرفه‌ای توسط افراد دخیل در برگزاری یک مسابقه از جمله مسئولان ساماندهی مسابقات، نیرو‌های انتظامی، اعضای محترم شورای تامین، بازیکنان و عوامل تیم‌ها، کانون هواداران باشگا‌ها و تیم ملی، رسانه‌ها و تماشاگران می‌تواند در برگزاری هر چه بهتر و منظم‌تر مسابقات موثر واقع شود.
به دلسوزان ورزش و اخلاق حرفه‌ای به ویژه فوتبال اطمینان می‌دهیم که با همکاری و هماهنگی بیشتر و هم‌افزایی سایر دستگاه‌های مربوطه، با تهیه و اجرای پیوست فرهنگی که مورد تاکید دولت محترم است ان‌شاءالله روز به روز در برگزاری مسابقات آینده شرایط بهتری حکمفرما خواهد شد و مساله خارج از عرفی رخ نخواهد داد و این مهم اتفاق نمی‌افتد مگر با همکاری تماشاگران و رعایت موازین شرعی و ارزش‌ها.
طبیعی است وزارت ورزش و جوانان از سایر نهاد‌های مربوط توقع و انتظار دارد که برای برگزاری هر چه بهتر، منظم‌تر و باشکوه‌تر شدن مسابقات ورزشی طراحی مدبرانه و هوشمندانه به عمل آورده به گونه‌ای که محیط ورزشگاه و تماشاگران را با طیب خاطر و امنیت روانی به یک محیطی فرهنگی- ورزشی امیدآفرین و نشاط بخش تبدیل کنیم./پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان.

برچسب ها: وزیر ورزش و جوانان حضور بانوان در ورزشگاه ها
ارسال نظر
آخرین اخبار