۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: ۹۳۶۵۱
سرمربی تیم فولاد خوزستان برای قبول دستیاری کی روش در جام جهانی یک شرط مهم گذاشت.
کد خبر: ۲۱۶۰۲

به عقب باز نخواهم گشت/تضمین میخواهم!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط،کارلوس کی روش سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان امروز به ایران آمد تا قرارداد خود را به طور رسمی امضا و کارش را آغاز کند. این در حالی است که هنوز تکلیف دستیار ایرانی کی روش در تیم ملی مشخص نشده.

پس از انتخاب کی روش، مسئولان فدراسیون اعلام کردند که با جواد نکونام برای مربیگری در تیم ملی به توافق رسیدند که بلافاصله گرشاسبی مدیرعامل فولاد اعلام کرد که این خبر درست نیست و نه نکونام و نه باشگاه فولاد علاقمند به این همکاری نیستند.

با این حال تاج رئیس فدراسیون در نشست خبری خود اعلام کرد که امیدوار است نکونام و فولاد این پیشنهاد را قبول کنند. تاج در همان نشست گفت که احتمالا نکونام پس از جام جهانی سرمربی تیم ملی خواهد شد و کی روش مدیر فنی تیم. اما نکونام گویا به این وعده اعتماد ندارد و برای قبول دستیاری کارلوس کی روش، تضمین می‌خواهد که حتما صندلی کی روش در آینده به او می‌رسد.

گفته می‌شود نکونام که در گذشته هم دستیار سرمربی پرتغالی بوده اعلام کرده به عقب بازنخواهد گشت و فقط در صورتی به تیم ملی بازمی گردد که تضمین دهند پس از کی روش سرمربی تیم ملی خواهد شد./باشگاه خبرنگاران جوان .

برچسب ها: تیم ملی فوتبال ایران کارلوس کی روش جواد نکونام
ارسال نظر
آخرین اخبار