۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰
تعداد بازدید: ۲۵۵۰۲۱
همیشه موفقیت‌های غیرمنتظره‌ای در جام جهانی رخ می‌دهد و ما نگاهی به نام‌هایی می‌اندازیم که در هر گروه ممکن است فراتر از انتظارات ظاهر شوند.
کد خبر: ۲۳۶۴۸
ایران در میان تیم‌هایی که می‌توانند شگفتی‌ساز جام جهانی قطر شوند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سایت «CBS Sports» در فاصله دو روز تا آغاز مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نوشت: جام جهانی روز یکشنبه با دیدار تیم‌های قطر و اکوادور آغاز می‌شود. در سال ۲۰۱۸، روسیه از گروهش صعود کرد و سوئد به‌عنوان صدرنشین گروهی که آلمان را داشت، به مرحله حذفی رسید. همیشه موفقیت‌های غیرمنتظره‌ای در جام جهانی رخ می‌دهد و ما نگاهی به نام‌هایی می‌اندازیم که در هر گروه ممکن است فراتر از انتظارات ظاهر شوند.

سایت CBS Sports، ایران را تیمی نامید که از گروه B می‌تواند نمایشی غافلگیرکننده داشته باشد. در بخشی از توصیف این سایت آمریکایی درخصوص یوز‌های ایرانی آمده است: «تیم ملی وارد سومین جام جهانی متوالی خود با کارلوس کی‌روش می‌شود. حذف تحقیرآمیز با یک امتیاز در سال ۲۰۱۴ و قعرنشینی در گروهی که آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌وهرزگوین را در خود داشت، با عملکردی شگفت‌انگیز در سال ۲۰۱۸ همراه بود و ایران تنها یک امتیاز کمتر از پرتغال و اسپانیا گرفت.

ایران ابزار لازم را برای صعود از گروه B دارد. مهدی طارمی، سردار آزمون و کریم انصاری‌فرد، گزینه‌های باکیفیت خط حمله ایران هستند و سامان قدوس و علیرضا جهانبخش، به قدرت این تیم در خط هافبک اضافه می‌کنند. احسان حاج‌صفی و میلاد محمدی هم که در تیم آاِک حضور دارند، در تیم ایران بازی می‌کنند.»

این سایت در کنار تیم ملی ایران، تیم‌های ملی اکوادور، عربستان سعودی، تونس، ژاپن، کانادا، صربستان و غنا را تیم‌هایی نامید که می‌توانند در جام جهانی فوتبال شگفتی بیافرینند.

انتهای پیام/تسنیم.

برچسب ها: ایران در جام جهانی 2022 قطر جام جهانی قطر جام جهانی 2022 جام جهانی قطر جام جهانی فوتبال
ارسال نظر
آخرین اخبار