۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴
تعداد بازدید: ۱۵۸۱۱۱
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی: چنین طرحی در دستور کار صحن یا کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس قرار ندارد.
کد خبر: ۲۳۸۲۶

طرح «ممنوع الخروجی دانشجویان هنجارشکن» در دستور کار مجلس نیست/ در صورت وجود نظر کمیسیون آموزش مثبت نیست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس  در واکنش به برخی اخبار مبنی بر ثبت طرحی در خصوص «ممنوع الخروجی دانشجویان هنجارشکن»، گفت: چنین طرحی در دستور کار صحن یا کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس قرار ندارد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گویا در قالب پیش طرح در سامانه قانونگذاری نمایندگان پیش نویس طرحی بارگذاری شده حتی هنوز به مرحله جمع آوری امضا از سوی نمایندگان نیز نرسیده است.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: در صورت وجود چنین طرحی قطعا کمیسیون آموزش نسبت به آن نظر مثبت نخواهد داشت.

شایان ذکر است این پیش طرح توسط یکی از نمایندگان صرفا در سامانه مجلس ثبت شده است و هنوز به مرحله جمع آوری امضا از نمایندگان و اعلام وصول توسط هیئت رئیسه نرسیده است. / خانه ملت

برچسب ها: نماینده مجلس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دانشجویان ایرانی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشجویان دانشجویان محروم از تحصیل ممنوع الخروج
ارسال نظر
آخرین اخبار