۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴
تعداد بازدید: ۶۴۴۲۳
رئیس فدراسیون کشتی گفت: پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر کشتی هدف ما برگزاری جام باشگاه‌های جهان است.
کد خبر: ۲۴۵۵۴

برگزاری جام باشگاه‌های جهان در ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، جلسه‌ی نمایندگان تیم‌های حاضر در فینال لیگ برتر کشتی فرنگی امروز با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون، حمید یاری رئیس سازمان لیگ و سرمربیان و نمایندگان تیم‌های حاضر برگزار شد.

علیرضا دبیر در این جلسه با تشکر از تمامی تیم‌هایی که در لیگ حضور داشتند و سرمایه گذاری کردند گفت: لیگ برای ما مهم است و تمام تلاش خود را برای بهتر برگزار شدن آن انجام خواهیم داد.

وی با تشکر از مسئولان تیم‌های که در بیست و دومین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی حضور داشتند گفت: با حضور تیم‌ها در لیگ سرمایه در کشتی وارد شد و کشتی گیران به منافع مادی رسیدند.

دبیر در ادامه افزود: مسابقات در فضایی آرام برگزار خواهد شد و لطفاً شما نیز در این خصوص با عوامل برگزار کننده به نحو احسن همکاری کنید و با آرامش کشتی گیران خود را کوچ کنید.

رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه جلسه‌ای را نیز با داوران مسابقات برگزار کرده است تصریح کرد: اگر اشتباه داوری صورت گرفت روی اسکوربورد برای حاضرین نمایش داده خواهد شد و ژوری با بلندگو موضوع داوری را برای همه توضیح می‌دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از پایان لیگ برتر هدف ما برگزاری جام باشگاه‌های جهان است تا کشتی گیران و مربیان قرارداد‌های خوبی را ببندند.

مرحله نهایی بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) روز جمعه ۱۸ آذر ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان 
برچسب ها: فدراسیون کشتی اخبار ورزشی
ارسال نظر
آخرین اخبار