۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: ۱۷۹۴۸۸
سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی تاج گفت: این پرونده در ناحیه ۲۸ دادسرای عمومی انقلاب تهران با اتهام تضییع حقوق بیت المال و تصرف غیرمجاز در منابع ملی با صدور قرار جلب به دادرسی و صدور کیفر خواست به دادگاه صالح یعنی دادگاه کیفری شماره دو مستقر در دادگاه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت ارسال شد.
کد خبر: ۲۶۳۸۲

سخنگوی قوه قضاییه: پرونده مهدی تاج با اتهام «تضییع حقوق  بیت‌المال» به دادگاه ارجاع شده /  پس از قطعیت رای دادگاه اعلام می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی تاج گفت: ما آنچه که در اختیار داریم دو پرونده بر اساس گزارش سازمان بازرسی است و آقای تاج آن را اطلاع رسانی کرده است. این پرونده در ناحیه ۲۸ دادسرای عمومی انقلاب تهران با اتهام تضییع حقوق بیت المال و تصرف غیرمجاز در منابع ملی با صدور قرار جلب به دادرسی و صدور کیفر خواست به دادگاه صالح یعنی دادگاه کیفری شماره دو مستقر در دادگاه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت ارسال شد.

وی افزود: ۷ آذر سال جاری در ۱۰ بند نسبت به آن نقص تحقیقات گرفته شد و پرونده به دادستانی جهت رفع نقص اعاده شده است. چنانچه در مورد دو پرونده تصمیم قانونی لازم اتخاذ شد، پس از قطعیت آن را اعلام می کنیم.

ارسال نظر
آخرین اخبار