۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: ۱۵۷۳۷۹
شکیرا و پیکه در ماه می و پس از گزارش‌های تأییدنشده مبنی بر خیانت ستاره پیشین بارسلونا به خواننده ۴۵ ساله کلمبیایی و ارتباط با یک زن جوان، به رابطه طولانی‌مدت خود پایان دادند و پیکه ۳۵ ساله حالا با «کلارا کیا» ۲۳ ساله در یک پنت‌هاوس زندگی می‌کنند.
کد خبر: ۲۶۳۹۳

طعنه حرفه‌ای ستاره بارسلونا به شکیرا/ پلاک رنوی پیکه چه شماره ای بود؟

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، روزنامه اسپانیایی «مارکا» نوشته «جرارد پیکه» با شماره پلاک خودرو جدید خود پیام سری و ویژه‌ای به «شکیرا» همسر سابق خود ارسال کرده است.

شکیرا و پیکه در ماه می و پس از گزارش‌های تأییدنشده مبنی بر خیانت ستاره پیشین بارسلونا به خواننده ۴۵ ساله کلمبیایی و ارتباط با یک زن جوان، به رابطه طولانی‌مدت خود پایان دادند. پیکه ۳۵ ساله حالا با «کلارا کیا» ۲۳ ساله در یک پنت‌هاوس زندگی می‌کنند.

هفته گذشته بود که شکیرا در آهنگ جدید خود به پیکه طعنه زد و گفت: من ارزش دو آدم بیست‌ودو ساله را دارم. تو ماشین فراری را با توئینگو عوض کردی. تو ساعت رولکس را با کاسیو عوض کردی.

طعنه حرفه‌ای ستاره بارسلونا به شکیرا/ پلاک رنوی پیکه چه شماره ای بود؟

بعد از این آهنگ، پیکه هم مقابله به مثل کرد و با یک ماشین رنو توئینگو در خیابان ظاهر شد و همچنین با شرکت کاسیو قرار داد بست و گفت یک ساعت ارزان‌تر، تمامِ عمرِ آدم را کفاف می‌دهد.

پس از این ماجرا، تئوری‌هایی درباره پلاک ماشین پیکه هم شکل گرفت. مارکا نوشته پلاک MDJ ۲۵۱۱ نشانگر تاریخی است که شکیرا، خانه پیکه در شهر بارسلون را ترک کرد. روزنامه اسپانیایی گفته پیکه با این شماره پلاک می‌خواسته به شکیرا طعنه بزند.

پایان پیام/فارس

ارسال نظر
آخرین اخبار