۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۰
تعداد بازدید: ۷۲۸۲۰
سرخوش در مرحله نیمه نهایی از ساعت ۱۶ به وقت قطر با برنده مسابقه نمایندگان هند و تایلند به رقابت می‌پردازد.
کد خبر: ۲۸۴۰۹

صعود سرخوش به نیمه نهایی اسنوکر قهرمانی آسیابه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا در ۱۳ گروه ۴ نفره به مدت شش روز ۲۰ تا ۲۵ اسفند با حضور نمایندگان ۲۵ کشور به میزبانی کشور قطر و در شهر دوحه برگزار می‌گردد. صبح امروز ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۱ امیر سرخوش با برتری ۴ بر ۲ در مقابل فونگ وای از هنگ کنگ موفق شد به نیمه نهایی این دوره از مسابقات راه پیدا کند.

سیاوش مزینی و شاهین سبزی دیگر نمایندگان کشورمان در این مسابقات بودند که به ترتیب در مقابل نمایندگان تایلند و هنگ کنگ در مرحله حذفی شکست خوردند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

سرخوش در مرحله نیمه نهایی از ساعت ۱۶ به وقت قطر با برنده مسابقه نمایندگان هند و تایلند به رقابت می‌پردازد. سرخوش در مرحله گروهی یازان الحداد (سوریه) را ۴ بر صفر شکست داد، تامر المصری (اردن) را ۴ بر ۱ و عیسی علی الهاشمی (امارات) را ۴ بر ۲ از پیش روی برداشت تا به عنوان سرگروه به دور بعدی مسابقات راه پیدا کند. در ادامه نیز به دلیل تفاضل فریم موفق شد به صورت مستقیم در جمع ۱۶ نفر برتر حضور پیدا کند و صالح محمد از افغانستان را ۴ بر ۲ از پیش روی بردارد و در یک چهارم نهایی نیز موفق شد نماینده کشور هنگ کنگ را شکست دهد و مقتدرانه به جمع ۴ نفر برتر راه پیدا کند.
­/صداوسیما

ارسال نظر
آخرین اخبار