۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: ۴۸۷۷۳
مدیر تیم‌های ملی فدراسیون تنیس گفت: با توجه به شرایط موجود، تیم‌های ملی برای اعزام دچار مشکلات بسیاری شده‌اند. در صورت ادامه این روند شاهد تنزل در بخش‌های مختلف خواهیم بود
کد خبر: ۲۸۴۳۳
عدم تخصیص اعتبارات لازم تنیس بازان ایرانی را زمین گیر کرد/ با این روند باید شاهد تنزل باشیم
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، فرشاد صفتی با بیان اینکه قرار بود تیم تنیس کمتر از ۱۴ سال ایران در بخش دختران فردا (جمعه) و تیم پسران ۵  فروردین ماه راهی مالزی شوند، گفت: این مسابقات قرار است در کوچینگ مالزی و در مرحله مقدماتی جهانی در منطقه آسیا و اقیانوسیه برگزار شود که به دلیل عدم تخصیص اعتبارات لازم این اعزام مقدور نشد و نوجوانان تنیس ایران از سفر بازماندند.

وی ادامه داد: بعد از این رویداد، قرار بود مسابقات سطح یک تنیس آسیا به میزبانی هند و از ۱۳ تا ۲۶  فروردین ماه در شهر اودیشا برگزار شود که این سفر نیز به دلیل عدم تحقق وعده‌ها و حمایت‌های مالی لغو شد.

مدیر تیم‌های ملی فدراسیون تنیس یادآور شد: با توجه به شرایط موجود، تیم‌های ملی برای اعزام دچار مشکلات بسیاری شده‌اند. در صورت ادامه این روند شاهد تنزل در بخش‌های مختلف خواهیم بود چرا که نتایج به دست آمده در سالیان گذشته موجب شده بود فدراسیون مسیر صعودی را در پیش بگیرد، اما با این روند باید شاهد تنزل تنیس ایران باشیم.

/ روابط عمومی فدراسیون تنیس

برچسب ها: تنیس
ارسال نظر
آخرین اخبار