۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۵
تعداد بازدید: ۱۳۷۱۰۹
رقابت‌های تنیس کمتر از ۱۴ سال؛
بر اساس برنامه زمابندی دختران تنیسور ایران در نخستین دیدار خود به مصاف کره خواهند رفت و در روز دوم و سوم نیز به ترتیب مقابل تیم‌های تایلند و نپال صف‌آرایی خواهند کرد.
کد خبر: ۲۸۵۵۷

دختران ایران با حریفان خود آشنا شدند

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، ظهر امروز پیش مراسم قرعه کشی مسابقات مقدماتی جهانی تنیس زیر ۱۴ سال برگزار شد که طی آن تیم ملی تنیس دختران کشورمان با تیم‌های کره، تایلند و نپال همگروه شدند. بر اساس برنامه زمابندی دختران تنیسور ایران در نخستین دیدار خود به مصاف کره خواهند رفت و در روز دوم و سوم نیز به ترتیب مقابل تیم‌های تایلند و نپال صف‌آرایی خواهند کرد.

در این دوره از مسابقات که با حضور ۱۶ تیم برگزار می‌شود، سه تیم اول جواز حضور در مسابقات جهانی را به دست خواهند آورد. از هر گروه ۲ تیم جواز حضور در جمع ۸ تیم برتر را به دست آورده و تیم‌های سوم نیز برای رقابت و کسب جایگاه نهم تا دوازدهم به مصاف هم خواهند رفت. تیم‌های چهار نیز برای حضور در رده‌های سیزدهم تا شانزدهم رقابت خواهند کرد. این مسابقات به میزبانی کوچینگ مالزی از فردا آغاز خواهد شد.

تیم تنیس دختران کشورمان امروز صبح یک جلسه تمرین را در دستور کار خود قرار داد و عصر امروز نیز جلسه تمرینی ۲ ساعته را در برنامه دارد. بعد از این مسابقات دختران و پسران نوجوان تنیس ایران باید در مسابقات سطح یک تنیس آسیا که به میزبانی هند و از۱۳ تا بیست و ششم فروردین ماه در شهر اودیشا برگزار می‌شود، شرکت کنند.

گفتنی است هانا شعبانپور، آیلین محمدیان فرد، عسل فرحبدنیا با هدایت فوزیه زحمت پیشه و به سرپرستی فرشاد صفتی در این رویداد حضور دارند.

/باشگاه خبرنگاران جوان 
برچسب ها: تنیس مسابقات جهانی همگروه ایران
ارسال نظر