۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳
تعداد بازدید: ۸۱۹۸۱
سرمربی پاری‌سن‌ژرمن درباره سوت‌های اعتراضی برخی هواداران PSG علیه فوق‌ستاره آرژانتینی‌اش اظهار داشت: مسی وقتی پا به توپ می‌شد سوت‌هایی اعتراضی از جانب برخی هواداران به صدا درآمد اما بسیاری از هواداران ما با تشویق کردن لئو آن سوت‌ها را در نطفه خفه کردند.
کد خبر: ۳۰۷۳۳
گالتیه: هواداران با تشویق مسی، سوت‌های اعتراضی را در نطفه خفه کردند
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، کریستوف گالتیه که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته سی‌و‌پنجم لوشامپیونه فرانسه و در ورزشگاه پارک‌دوپرنس میهمان خود آژاکسیو را با نتیجه 5 بر صفر در هم کوبیدند و یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شدند، پس از این دیدار گفت: ما در این دیدار عملکردی را که در بازی با تروا داشتیم را دنبال کردیم، دیداری که عملکرد بسیار جدی و قدرتمند با میل شدید به پیروزی انجام دادیم. در این بازی هم همین‌طور بود. ما در ابتدا توپ را به اندازه کافی سریع به حرکت در نیاوردیم اما به محض اینکه توپ را کمی سریعتر به حرکت درآوردیم، توانستیم آنها را تحت فشار قرار دهیم. ما موقعیت‌های خوبی خلق کردیم. همچنین توانستیم خیلی سریع توپ را پس بگیریم تا حریف موقعیت ایجاد نکند.

وی افزود: ما در نیمه دوم بسیار خوب بودیم و بازیکنان در نیمه دوم خیلی سریعتر بودند. بعد از آن بود که یک لذت واقعی از عملکردمان وجود داشت، هم از نظر جدی بودن در بازی‌مان و هم از نظر خوشحالی هواداران‌مان که بازیکنان ما را بسیار تشویق کردند و باید از دیدن بازی‌ پاری‌سن‌ژرمن لذت برده باشند. تصاحب جام قهرمانی دور از دسترس نیست، اما رقبا هم آنجا هستند. ما حق استراحت نداریم و باید یک بار دیگر خیلی جدی برای بازی با اوسر آماده شویم. آنها تیمی هستند که برای بقای خود می‌جنگند. سه بازی باقی مانده است و ما با جدیت برای کسب پیروزی مقابل اوسر آماده می‌شویم و بعد از آن خواهیم دید که چه می‌شود.

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن همچنین درباره سوت‌های اعتراضی برخی هواداران PSG علیه فوق‌ستاره آرژانتینی‌اش اظهار داشت: مسی وقتی پا به توپ می‌شد سوت‌هایی اعتراضی از جانب برخی هواداران به صدا درآمد اما بسیاری از هواداران ما با تشویق کردن لئو آن سوت‌ها را در نطفه خفه کردند. به هر حال مسی تمرکز خود را حفظ کرد و نقش خود را به عنوان تسهیل‌کننده بازی برای ایجاد موقعیت برای هم‌تیمی‌هایش ایفا کرد. لیونل به چنین چیزهایی عادت کرده است، او در دوران حرفه‌ای‌اش شرایط سختی را تجربه کرده و در این بازی هم سوت اعتراضی بود، هم تشویق.

 

پاری‌سن‌ژرمن با این برد 81 امتیازی شد و در فاصله سه هفته مانده به پایان رقابت‌های فصل جاری لوشامپیونه، صدرنشینی‌اش را استحکام بخشید، این در حالی است که تیم‌های لانس و مارسی با 75 و 70 امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم ایستاده‌اند.

انتهای پیام/تسنیم

 

برچسب ها: لیونل مسی لوشامپیونه پاری‌سن‌ژرمن
ارسال نظر
آخرین اخبار