۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: ۱۲۸۹۸۸
پس از کشته شدن افراد در ازدحام در ورزشگاه؛
فدراسیون فوتبال السالوادور اعلام کرد: حوادثی که در جریان بازی بین تیم‌های آلیانس و فاس رخ داد هرگز نباید در السالوادور تکرار شود. ما در حال رایزنی برای تعیین بهترین اقدام در این دوران سخت بوده‌ایم. با توجه به موارد فوق تصمیم گرفتیم مسابقات قهرمانی را قطع کنیم.
کد خبر: ۳۱۱۱۶

لیگ السالوادور زودتر از موعد مقرر به پایان رسید

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مسابقات قهرمانی فوتبال السالوادور به دلیل حوادثی که در جریان دیدار تیم‌های آلیانس و فاس رخ داد، زودتر از موعد مقرر به پایان رسید.

پیش از این اعلام شده بود که ازدحام جمعیت در استادیوم کوسکاتلان ۱۲ کشته و ۹۰ زخمی بر جای گذاشته است.

فدراسیون فوتبال السالوادور اعلام کرد: حوادثی که در جریان بازی بین تیم‌های آلیانس و فاس رخ داد هرگز نباید در السالوادور تکرار شود. ما در حال رایزنی برای تعیین بهترین اقدام در این دوران سخت بوده‌ایم. با توجه به موارد فوق تصمیم گرفتیم مسابقات قهرمانی را قطع کنیم. اولویت ما اطمینان از تقویت تدابیر امنیتی در رویداد‌های فوتبال است.

لیگ السالوادور زودتر از موعد مقرر به پایان رسید

در این بیانیه آمده است: با حمایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) و کنفدراسیون فوتبال آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب (CONCACAF)، ما بهترین پروتکل‌ها را برای اطمینان از آرامش خاطر هواداران اجرا خواهیم کرد. فدراسیون همچنین تیم‌های حاضر در مسابقات بین‌المللی باشگاهی منطقه کونکاکاف را مشخص کرد.

/باشگاه خبرنگاران جوان 
برچسب ها: مسابقات قهرمانی فوتبال فوتبال آمریکا فیفا فدراسیون جهانی فوتبال
ارسال نظر
آخرین اخبار